Kto powinien zmienić swoją starą poduszkę na nowoczesną poduszkę z pianki?

[Artykuł sponsorowany]

4.03.2021, 10:37, akt. 10:52


Kto powinien zmienić swoją starą poduszkę na nowoczesną poduszkę z pianki?
Kto powinien zmienić swoją starą poduszkę na nowoczesną poduszkę z pianki?

Technologia może sprzyjać zdrowemu wypoczynkowi. Dlaczego warto postawić na nowoczesną poduszkę z pianki?

Poduszka i materac – duet, który stoi na straży skutecznego wypoczynku


Filarem zdrowego trybu życia jest sen. By ten mógł zapewniać odpowiedni poziom regeneracji, warto zadbać o odpowiednie dla niego podłoże. Takim z pewnością będzie ergonomiczny, wygodny materac. Jednak nie tylko on przekłada się na komfort naszego wypoczynku. Odpowiednio dobrana poduszka stanowi kolejne niesamowicie ważne wsparcie dla naszej anatomii. Jeśli jest ona niepoprawnie dobrana lub jej parametry nie sprzyjają wysokiemu poziomowi ergonomii, może objawiać się to bólem karku i szyi, a także ogólnym pogorszeniem się standardu wypoczynku. Natomiast dobrze dobrana poduszka odwdzięczy się tym, że w pozycji leżącej będziemy w stanie się zrelaksować, rozluźnić – co ma szczególne znaczenie dla regeneracji – a także czuć się komfortowo. Na jaką poduszkę warto się zdecydować, by osiągnąć taki rezultat? Wybór akcesoriów do spania to coś bardzo indywidualnego, istnieje jednak niezawodny sposób na osiągnięcie wysokiego poziomu komfortu – poduszka z pianki. Takie rozwiązanie może wybrać każdy.


Nowoczesne technologie raczej nie kojarzą nam się dobrze ze snem


Dziś śpimy niezbyt dobrze – szybki styl życia narzuca nam stres, czasu na sen jest coraz mniej, a jeśli już przyjdzie moment wypoczynku, z wielu powodów ciężko nam skupić się na regeneracji, jesteśmy rozproszeni telewizją, smartfonami i innymi sprzętami. Ale nowoczesne technologie to nie tylko krzywda dla snu, mogą go wspierać, jeżeli tylko ktoś odpowiednio je zaprojektuje. Poduszki z pianki są tego idealnym przykładem – to konstrukcje o niezwykle zaawansowanej budowie, zaprojektowane przez specjalistów z wielu obszarów. Topowe produkty marek takich jak Curem, Hilding, czy Sleepmed wyróżniają się niesamowitym poziomem komfortu, znakomitą sprężystością, „umiejętnością” dopasowania się do anatomii leżącej osoby, wybitną higieną i mikroklimatem w codziennym użytkowaniu, a także szeregiem innych cech, przez które warto na nie zwrócić uwagę. Poduszki z pianki to rozwiązanie antyalergiczne, zapewniające bardziej równomierne podparcie od poduszek naturalnych. Wykonuje się je z dbałością o każdy milimetr – pianka daje się łatwiej dostosować do potrzeb różnych osób od puchu, którego parametry są cięższe do przewidzenia. Jeśli ufasz naukowym sposobom na zdrowy sen, szybko uzyskasz komfort, o którym marzysz.


Nowoczesne poduszki wspierają sen tylko wtedy, gdy pochodzą od zaufanego producenta


Jednym z najlepszych producentów akcesoriów takich jak poduszki i materace, jest firma Hilding Anders. To szwedzka marka, która od ponad 80 lat stara się zapewnić komfortowy i zdrowy sen całemu światu. W jej ofercie znajdują się ergonomiczne materace i poduszki, które tworzone są przez wybitnych ekspertów z wielu dziedzin. Nowoczesne technologie związane ze snem powstają w laboratorium Sleep Lab. To tam pod egidą Hilding Anders prowadzone są badania z obszarów takich jak psychologia, neurologia, anatomia, czy fizjologia. Dane uzyskane w trakcie testów zbierane są potem przez doświadczonych inżynierów, którzy starają się stworzyć materace i poduszki idealnie odpowiadające potrzebom użytkowników. Takie podejście gwarantuje, że produkty Hilding Anders będą służyć latami i skutecznie poprawiać jakość snu każdego. Jeśli chcesz zaznać najwyższego poziomu komfortu, odwiedź zaufany internetowy lub stacjonarny sklep z materacami – firma Hilding Anders jest na tyle popularna, że znajdziesz jej produkty w większości miejsc tego typu.

 
 
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Tele-Quiz Świerkowa 1 - elektryczna hulajnoga do wygrania!

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok