Stroje piłkarskie PEHA – doskonałe dla amatorów i zawodowców

[Artykuł sponsorowany]

23.08.2021, 13:56, akt. 15:45


Stroje piłkarskie PEHA – doskonałe dla amatorów i zawodowców
Stroje piłkarskie PEHA – doskonałe dla amatorów i zawodowców

Nie ma znaczenia to, czy jesteś piłkarzem amatorem, czy trenujesz zawodowo. W PEHA – polskiej marce odzieży sportowej, możesz liczyć na takie samo, wyjątkowo poważne podejście do kwestii funkcjonalności strojów piłkarskich. Wybierając polskie stroje piłkarskie PEHA możesz mieć pewność nie tylko co do ich wyglądu, ale również wysokiej jakości, funkcjonalności i wyboru atrakcyjnych opcji. Dowiedz się więcej na ich temat i sprawdź, czym charakteryzują się stroje do piłki nożnej PEHA!

Stroje piłkarskie PEHA – współczesne wzornictwo

Zależy Ci na tym, aby stroje piłkarskie Twojej drużyny były modne i zgodne ze światowymi trendami? Nic prostszego! Spójrz tylko, jak szeroki jest wybór dostępnych wzorów. Projektanci PEHA dokładają wszelkich starań, by nieustannie powiększająca się oferta strojów piłkarskich była zgodna z aktualnie obowiązującą modą świata sportu. Każdy z oferowanych wzorów jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, co wpływa dodatkowo na łatwość w dopasowaniu  kompletów meczowych do indywidualnych barw Twojego klubu. Jeśli chcesz – możliwe jest również stworzenie indywidualnego projektu, który będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Możliwość personalizacji

Stroje piłkarskie PEHA możesz spersonalizować bezpośrednio u producenta. W ofercie PEHA możliwe jest wykonanie sportowych nadruków jedną z lepszych i trwalszych technik – sublimacją. To metoda polegająca na wprasowaniu bezpośrednio we włókna dzianiny specjalnych barwników. Dzięki temu, dowolny projekt staje się jej integralną częścią – nie odkleja się i nie pęka, jest również odporny na uszkodzenia mechaniczne i częste pranie.

Wyjątkowa jakość dzianin

Komplety piłkarskie PEHA powstały z wykorzystaniem polskiej dzianiny z inteligentną funkcją chłodzącą – CoolMax. Dzięki niej, możliwe jest zapewnienie maksymalnego uczucia suchości, niezależnie od intensywności ćwiczeń. Za taką funkcję odpowiada czterokanałowa budowa przędzy, która odprowadza wilgoć z ciała zawodnika na zewnątrz materiału. Dzianiny marki PEHA są trwałe i szybkoschnące, miłe w dotyku i komfortowe w noszeniu.

Zestawy piłkarskie PEHA nie krępują ruchów, zapewniają atrakcyjny wygląd na boisku i zapobiegają uczuciu przegrzania podczas intensywnej aktywności na boisku. Sprawdź ofertę polskiej marki i wybierz stroje piłkarskie PEHA, które dokładnie oddadzą sportowego ducha walki Twojej drużyny piłkarskiej. Szeroki wybór wzorów, motywów i wersji kolorystycznych sprawi, że  każdy klub dopasuje idealną dla siebie wersję kompletów meczowych.

 
 
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok