Piękny pierścionek zaręczynowy? Tylko ten z szafirem - sprawdź dlaczego

[Artykuł sponsorowany]

26.07.2022, 09:00, akt. 09:06


Piękny pierścionek zaręczynowy? Tylko ten z szafirem - sprawdź dlaczego
Piękny pierścionek zaręczynowy? Tylko ten z szafirem - sprawdź dlaczego

Odpowiedź na pytanie „jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?”, jeszcze nigdy nie była tak prosta. Jeśli chcesz zachwycić swoją ukochaną, zdecyduj się na pierścionek zaręczynowy z niebieskim szafirem. Ten wyjątkowy kamień sprawdzi się idealnie na tak szczególną okazję. Poznaj jego symbolikę, aby jeszcze bardziej przekonać się o słuszności tego wyboru.


Szafir – symbolika kamienia

Ogromna ilość kamieni szlachetnych potrafi zawrócić w głowie panom, którzy przygotowują się do oświadczyn. W poszukiwaniu tego idealnego klejnotu często natrafiają na bajeczny szafir, który uważa się za talizman ludzi zakochanych. Nie potrzeba chyba kolejnych argumentów, żeby przekonać was, że pierścionek szafir to doskonały wybór? Zagłębiając się w jego symbolikę, dowiemy się dużo także o magicznych właściwościach kamienia. Przede wszystkim symbolizuje on miłość, prawdę i czystość. W Starożytności uważano, że jest w stanie zapewnić wieczną młodość oraz odkryć sprawiedliwość i prawdę. Z czasem zaczęto wierzyć, że potrafi odpędzić złe moce oraz uroki. Ponadto dostrzeżono w nim moc jasnowidzenia.

Pierścionek zaręczynowy z białym szafirem

Pierścionek zaręczynowy z szafirem – idealny wybór

Do dziś mówi się, że ten wyjątkowy kamień szlachetny ma niesamowite właściwości lecznicze. Podobno potrafi skutecznie zwalczyć choroby związane z nerkami, pęcherzem, sercem, a nawet skórą. Świetnie wpływa także na stan psychiczny człowieka. Doskonale koi stany lękowe oraz zaburzenia snu. Będzie doskonałym wyborem dla osób, które walczą z bezsennością. Jeśli chcesz, aby moment oświadczyn stał się wyjątkowy, postaw na pierścionek zaręczynowy z szafirem i brylantami. Dodatek w postaci tak pożądanych kamieni z pewnością zachwyci twoją drugą połówkę. Szczególnie polecane w ostatnim czasie jest biżuteria typu Halo. Łatwo ją poznać po dużym klejnocie w centralnej części obrączki, otoczonym przez malutkie w tym przypadku brylanty. Poszukując takiego modelu, zajrzyj np. na tę stronę: https://savicki.pl/pierscionki-z-szafirem. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Szafir w pierścionkach zaręczynowych

Symbolika szafiru z pewnością skłania do umieszczenia go w pierścionku zaręczynowym, a to jeszcze nie wszystko. Kolejnym atutem wspomnianego kamienia jest jego imponująca trwałość. Należy on do ścisłej czołówki najtwardszych klejnotów, co przekłada się na długą żywotność zdobionej przez niego biżuterii. Decydując się na równie odporny kruszec, zyskacie pewność, że symbol miłości będzie równie solidny jak wasza relacja.

Doskonałym, niemalże wiecznym wyborem będzie pierścionek zaręczynowy białe złoto z szafirem. Ten niezniszczalny duet nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach, taki jak zdejmowanie biżuterii przed sprzątaniem, aby mieć pewność, że przetrwa ona naprawdę długie lata. Wspomniane połączenie ma ponadczasowy charakter. Oznacza to, że już zawsze będzie wpisywało się w trendy modowe. Podobną cechą wyróżnia się pierścionek zaręczynowy z zielonym szafirem. Wyjątkowa barwa wzbogaca symbolikę kamienia. Ma pozytywnie wpływać na panującą w związku uczciwość, wierność i lojalność. Ponadto doskonale dopełni ona każdą stylizację – zaczynając od tych codziennych, aż po wieczorowe. Nada kobiecej dłoni subtelności oraz uroku, zapewniając jej równocześnie niesamowitą elegancję. Szafir to jeden z najbardziej uniwersalnych kamieni. Doskonale sprawdzi się w pierścionku dedykowanym zarówno dojrzałej kobiecie, jak i młodej dziewczynie. Wydobędzie całe piękno z osoby w każdym wieku, na tym właśnie polega jego magia.

 
 
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok