Radio Białystok | Patronaty | Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Białymstoku

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Białymstoku

13.11.2017

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to największe na świecie "święto przedsiębiorczości": Międzynarodowe wydarzenie, którego ideą jest propagowanie wśród ludzi przedsiębiorczych postaw, edukowanie ich w tym zakresie i zachęcanie do podejmowania biznesowych inicjatyw.

Źródło: mat. org.
Źródło: mat. org.

Po raz kolejny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości gości na Podlasiu, tym razem koordynowany przez AIESEC oddział lokalny Białystok. Na darmowe wydarzenia w województwie podlaskim można się zarejestrować na stronie: tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

Dzięki Światowemu Tygodniowi Przedsiębiorczości co roku tysiące ludzi na świecie przekonuje się, że przedsiębiorczość, własny biznes i lepsze szanse na rynku pracy są w zasięgu ręki. Jak mówią organizatorzy, chodzi o to, by mieszkańcy Polski jak najpełniej korzystali z wiedzy, inspiracji i narzędzi, jakie daje ten projekt. By rozwijali swoje umiejętności, mieli prace na miarę swoich oczekiwań i wykształcenia, próbowali swoich sił w biznesie i  tworzyli miejsca pracy dla innych Polaków.


Wydarzenie na Facebooku w Białymstoku: www.facebook.com/events.

źródło: mat. org. | red: wsz

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok