Radio Białystok | Patronaty | Artur Andrus - Człowiek Orkiestra i Orkiestra OiFP!

Artur Andrus - Człowiek Orkiestra i Orkiestra OiFP!

1.03.2018

Artur Andrus to artysta multimedialny. Koncert Artura Andrusa z towarzyszeniem Orkiestry OiFP to recital kabaretowy, który będzie można zobaczyć na dużej scenie OiFP w czwartek, 1 marca o 19:00.

Źródło: OiFP
Źródło: OiFP

Artur Andrus to artysta multimedialny. Legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego", Mistrz Mowy Polskiej, jednym słowem - Człowiek Orkiestra.

Jeśli do jego występu dołożymy jeszcze drugą - Orkiestrę Opery i Filharmonii Podlaskiej, to w czwartek, 1 marca możemy się spodziewać wyjątkowego wieczoru przy Odeskiej 1.

Koncert Artura Andrusa z towarzyszeniem Orkiestry OiFP to recital kabaretowy, w którym usłyszymy piosenki z płyty "Myśliwiecka" i "Cyniczne córy Zurychu" w zupełnie nowych aranżacjach. Opracowania łączą brzmienia zespołu Artura Andrusa z brzmieniem orkiestry symfonicznej, którą pokieruje Andrzej Borzym jr.

Wykonawcą utworów i prowadzącym jest oczywiście sam artysta. Piosenki takie jak "Piłem w Spale, spałem w Pile", "Królowa nadbałtyckich raf", czy "Cyniczne córy Zurychu", które, można już śmiało powiedzieć, stały się niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej, będą przeplatane humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie - o czym chyba każdego, kto zetknął się z tym artystą, nie trzeba przekonywać. Będzie to wieczór pełen lekkiej, szlachetnej muzyki, humoru, relaksu i zabawy. Zapraszamy.


Człowiek Orkiestra - Artur Andrus i Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej

Czwartek, 1 marca 2018  |  godz. 19.00

Duża Scena OiFP, ul. Odeska 1

źródło: OiFP | red: wsz

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok