Radio Białystok | Patronaty | Europejski Tydzień Startupów w BPN-T

Europejski Tydzień Startupów w BPN-T

5.03.2018

Biznes, podobnie jak roślina, najlepiej rozwija się w przyjaznym środowisku i w optymalnych warunkach. Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, którego misja brzmi: "Uprawiamy innowacje. Naturalnie!", już po raz trzeci dołączył do prestiżowego grona organizatorów Startup Europe Week - inicjatywy Komisji Europejskiej.

Źródło: mat. org.
Źródło: mat. org.

W tym roku, wydarzenia w ramach SEW odbędą się równolegle w 40 krajach Europy. Dwie poprzednie edycje Startup Europe Week udowodniły, że głód wiedzy o możliwościach uzyskania funduszy na rozkręcenie i rozwój biznesu jest wciąż niezaspokojony. W tym roku, do tego tematu "must be", dokładamy cykl warsztatów biznesowych dla studentów.

Finansowa rozgrzewka

7 marca Startup Europe Week Białystok zainaugurujemy prezentacjami ekspertów z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Politechniki Białostockiej, Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego. Wskażą oni uczestnikom dostępne na różnych szczeblach (w regionie, w kraju i z poziomu UE) fundusze na rozwój projektów biznesowych.

Klastry nie tylko dla dużych firm

Tego samego dnia koordynatorzy: Klastra Obróbki Metali (Krajowego Klastra Kluczowego) i Klastra Technologicznego InfoTech, opowiedzą o korzyściach płynących, dla początkujących przedsiębiorców, ze współpracy klastrowej.

Nam się udało! Spróbuj i Ty!

Nic tak nie mobilizuje do działania, nie dodaje odwagi i nie napełnia pozytywną energią do działania, jak przykłady tych przedsiębiorców z lokalnego podwórka, którym udało się osiągnąć sukces. Dlatego też, na zakończenie pierwszego dnia, podlascy startupowcy, w tym rezydenci BPN-T, podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami. Opowiedzą, m.in. o tym, jak przejść przez "dolinę śmierci", jak osłodzić gorycz porażki, gdy nam się przytrafi, czy jak "robić skalę".  

Warsztaty biznesowe dla studentów

"Startup Booster" to dodatkowa propozycja BPN-T skierowana do studentów. Nie jest ważne jaki kierunek i na którym roku studiujesz. Jeżeli chcesz poznać nowych ludzi, popracować nad swoją kreatywnością, zbudować (może po raz pierwszy?) model biznesowy, oswoić się z tematyką praw własności intelektualnej, podszlifować sztukę prezentacji, nie zwlekaj i już dziś zapisz się na jeden, lub kilka nieodpłatnych warsztatów.


W ramach "Startup Booster" odbędą się następujące warsztaty:

Rozbudzamy kreatywność - 5 marca 2018 r., godz. 16:00 - 17:30

Budujemy model biznesowy nowego projektu - 6 marca 2018 r., godz. 16:00 - 17:30

Myślimy strategicznie o własności intelektualnej - 7 marca 2018 r., godz. 16:00 - 17:30

Trudna sztuka prezentacji - 8 marca 2018 r., godz. 16:00 - 17:30

Meet the stars - sieciujemy - 9 marca 2018 r., godz. 16:00 - 17:30

Harmonogram i zapisy na bpnt.bialystok.pl.

źródło: mat. org. | red: wsz

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok