Radio Białystok | Patronaty | Fair Play Crew i ich widowisko "Seriously Funny" w OiFP

Fair Play Crew i ich widowisko "Seriously Funny" w OiFP

9.03.2018

W piątkowy oraz w sobotni wieczór, 9 i 10 marca, grupa Fair Play Crew zaprezentuje na scenie kameralnej Opery i Filharmonii Podlaskiej taneczny program kabaretowy "Seriously Funny".

Fair Play Crew i ich widowisko "Seriously Funny" w OiFP, źródło: mat. org.
Fair Play Crew i ich widowisko "Seriously Funny" w OiFP, źródło: mat. org.

To niezwykłe widowisko komediowe, które właśnie podbija serca widzów na całym świecie. FPC śmieje się z otaczającej nas rzeczywistości w uniwersalnym języku ruchu, tańca, gry aktorskiej i pantomimy.

Dowcipny, błyskotliwy i zaskakujący spektakl zrodził się z połączenia niegasnących pokładów abstrakcyjnego poczucia humoru, wieloletniego doświadczenia scenicznego, znakomitych, bezkonkurencyjnych umiejętności, świetnej muzyki, efektów dźwiękowych na żywo.

Występy uwielbiane w każdym kraju

W swoim uniwersalnym show tancerze śmieszą bez słów, nic więc dziwnego, że ich występy są uwielbiane w każdym kraju, w którym się pojawią. Gościli na scenach i przed kamerami popularnych telewizyjnych show m.in. w Chinach, we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii czy na Słowacji.

Nowa, świeża formuła komedii zachwyciła środowisko kabaretowe oraz jury i widownię najważniejszych polskich festiwali kabaretowych. Występy Fair Play Crew były sensacją 31. edycji PAKI (pierwsze miejsce oraz nagroda publiczności). Mulatka i Ryjek przyniosły performerom kolejne sukcesy i wyróżnienia. Ich żarty na stałe zagościły w telewizyjnych programach kabaretowych takich jak "Dzięki Bogu już weekend" czy "Latający klub Dwójki".

To jedyna taka grupa w Polsce, tworzą ją: Wojciech Blaszko, Błażej Górski, Rafał Kamiński, Cezary Krukowski, Karol Niecikowski, Marcin Rogalski.
FAIR PLAY CREW 

"SERIOUSLY FUNNY"

Scena kameralna OiFP, ul. Odeska 1

Piątek, 9 marca 2018  |  godz. 19.00

Sobota, 10 marca 2018 | godz. 16.00


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok