Radio Białystok | Patronaty | Koncert Lubelskiej Federacji Bardów w Białymstoku

Koncert Lubelskiej Federacji Bardów w Białymstoku

27.04.2018

We wrześniu kameralny skład grupy wystąpił w stolicy Podlasia. Koncert cieszył się ogromnym powodzeniem - publiczność nagradzała zespół gromkimi brawami, wielokrotnie na stojąco.

Koncert Lubelskiej Federacji Bardów w Białymstoku, źródło: mat. org.
Koncert Lubelskiej Federacji Bardów w Białymstoku, źródło: mat. org.

Muzycy zapragnęli wówczas ponownie wystąpić dla białostoczan.

Rok 2018 jest dla zespołu czasem wyjątkowej premiery - artyści zapowiedzieli album, na którym znajdzie się 16 autorskich utworów, napisanych między innymi przez lidera formacji - charyzmatycznego Jana Kondraka, którego publiczność zdążyła już pokochać. Co ważne - płyta "Bardziej" będzie składała się z samych premierowych utworów.

Producentem muzycznym płyty i aranżerem jest gitarzysta zespołu Piotr Bogutyn, realizatorem nagrań oraz wykonawcą miksu i masteringu jest Adam Drath.

Lubelska Federacja Bardów jest laureatem najważniejszych festiwali piosenki artystycznej. Jest to więc oryginalna formacja estradowa proponująca własne rozumienie rozrywki. To niespotykana potęga głosów, a także wyjątkowa dbałość o stronę muzyczną i tekstową.

Na koncercie w Białymstoku usłyszymy piosenki wybrane z całego dorobku, najchętniej słuchane przez publiczność, często wykonywane wspólnie z nią; głównie z płyt pt. Imperium,Tygiel i tej najnowszej - Bardziej.

Obowiązuje rezerwacja biletów. Można to zrobić telefonicznie - tel. 501 485 333 lub wysyłając e-maila na adres ljparadiso@gmail.com.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

10 lutego 2019

źródło: mat. org.

16 lutego 2019

źródło: mat. org.źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok