Radio Białystok | Patronaty | I Piknik Leśny

I Piknik Leśny

24.06.2018

Z okazji obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę Nadleśnictwo Hajnówka w niedzielę, 24 czerwca organizuje I Piknik Leśny.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Piknik odbędzie się na terenie nadleśnictwa Hajnówka (ul. Kolejki Leśne 12). Organizuje go przez Leśny Kompleks Promocyjny "Puszcza   Białowieska", czyli Nadleśnictwa Hajnówka, Browsk i Białowieża.

Na ten dzień zaplanowano też pokazy służb mundurowych, spotkania z leśnikami, miasteczko ASG ze strzelnicą oraz miasteczko drzewne. W programie również gry i zabawy dla najmłodszych oraz zajęcia edukacyjne w wagonikach kolejki wąskotorowej.

Współorganizatorami wydarzenia są Starostwo Powiatowe w Hajnówce, Urząd Miasta Hajnówka, Białowieski Park Narodowy, Urząd Gminy Hajnówka, Urząd Gminy Dubicze Cerkiewne, Urząd Gminy Narewka, Urząd Gminy Białowieża, Państwowa Straż Pożarna, Straż Graniczna - placówki w Białowieży i Dubiczach Cerkiewnych, Komenda Powiatowa Policji w Hajnówce, 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej, Liga Ochrony Przyrody Oddział w Hajnówce i Okręg Warmińsko-Mazurski, Instytut Pamięci Narodowej - oddział w Białymstoku, Gminny Ośrodek Kultury w Narewce, Hajnowski Dom Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce, Warsztat Terapii Zajęciowej w Hajnówce, Puszcza ASG Team.

Na imprezie wystąpi Chór Leśników Puszczy Białowieskiej.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok