Radio Białystok | Patronaty | Metamorfozy Białystok 2018

Metamorfozy Białystok 2018

4.10.2018

Po raz trzeci w Białymstoku odbędzie się Projekt "Metamorfozy", który powstał przy współpracy specjalistów z różnych dziedzin: kosmetologii i fryzjerstwa, medycyny estetycznej, stylistyki, braffitingu, stomatologii estetycznej oraz modelowania sylwetki.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Inspiracją do powstania trzeciej edycji są amazonki - kobiety, które wygrały walkę z nowotworem piersi. Projekt ma na celu przywrócić wiarę w siebie i swoją kobiecość oraz pokazać, że rak piersi i związane z nim problemy estetyczne nie eliminują ich z w pełni funkcjonowania w społeczeństwie.

Spośród wszystkich Podlasianek zespół organizatorów wybierze trzy uczestniczki, które przez 2 miesiące będą pracować z zespołem specjalistów i pod ich okiem przejdą niesamowitą metamorfozę, którą będziemy mogli podziwiać na żywo podczas finału.

Finał będzie uwieńczeniem całego projektu "Metamorfozy" i odbędzie się w ramach obchodu "Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi" 4 października 2018 roku na scenie Filharmonii Podlaskiej przy ul. Podleśnej 5.

Zgłoszeniach do tegorocznej edycji Metamorfoz można składać do końca czerwca. Casting odbędzie się w lipcu. Wybrane panie przejdą przemianę od sierpnia do końca września.


| red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok