Radio Białystok | Patronaty | Letnia serenada - Koncerty Podlaskiej Orkiestry Salonowej

Letnia serenada - Koncerty Podlaskiej Orkiestry Salonowej

19.08.2018

Wydarzenie o nazwie "Letnia serenada" jest drugim koncertem muzyki filmowej z cyklu dwóch koncertów wykonywanych przez Podlaską Orkiestrę Salonową w 2018 roku w ogródku letnim Kawiarni FAMA.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Podlaska Orkiestra Salonowa, nawiązując do tradycji kulturalnych XIX-wiecznej Europy (koncerty w ogródkach kawiarnianych w świąteczne popołudnia), zaprezentuje najpiękniejsze i najbardziej znane melodie w historii kina światowego.

Wzorem Johanna Straussa (który dyrygował swoją orkiestrą, grając na skrzypcach) muzyków Podlaskiej Orkiestry Salonowej poprowadzi, grając na skrzypcach, jej koncertmistrz - Stanisław Gadzina.

Na koncercie zostaną wykonane melodie z takich filmów jak: Różowa pantera, Misja, Gwiezdne wojny, Syn Zorro, Piraci z Karaibów, Zapach kobiety, Przeminęło z wiatrem,Świat się śmieje, Cyrk, Królewna Śnieżka, Ojciec chrzestny, Kobieta i mężczyzna, Most na rzece Kwai.Letnia serenada - Koncerty Podlaskiej Orkiestry Salonowej w Ogródku Kawiarni Fama

Termin: 19.08.2018. niedziela, godz. 17:00

Miejsce: Plac przed Kawiarnią Fama, ul. Legionowa 5, BiałystokW razie niesprzyjającej pogody koncert odbędzie się w kawiarni Fama. Wstęp wolny. Organizator - Fundacja "Artystyczna Fama".


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok