Radio Białystok | Patronaty | Raz Dwa Trzy - koncert w Kleosinie

Raz Dwa Trzy - koncert w Kleosinie

22.09.2018

Legenda polskiej sceny muzycznej wystąpi z okazji 25-lecia Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

W sobotę, 22 września w Kleosinie wystąpi zespół Raz Dwa Trzy. Koncert zatytułowany "Ważne Piosenki" rozpocznie się o 19:00 a placu przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II przy ul. Zambrowskiej 20.

RAZ, DWA, TRZY. Zespół założony w lutym 1990 roku przez studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze ma na koncie legendarne utwory. Od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów, a przy tym osiągnąć ogromną popularność. Znaki firmowe zespołu, to bogactwo instrumentów i technicznie doskonałe aranżacje, a także pasja tworzenia i grania. Do tego dochodzą fenomenalne teksty Adama Nowaka.

Koncert organizowany jest z okazji 25-lecia Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. W sobotę po południu w Juchnowcu Kościelnym spotkają się przyjaciele instytucji. Dalsza część uroczystości przenosi się właśnie do Kleosina, gdzie ma już otwarty, luźniejszy charakter. Przed koncertem Razd Dwa Trzy wystąpi chór Ośrodka Kultury "Viva Arte", który zaprezentuje specjalnie przygotowywany na tę okoliczność repertuar.


- 25-lecie obchodzimy w sposób szczególny. Najważniejszym punktem jubileuszowego programu jest koncert RAZ, DWA, TRZY, zespołu który od lat zachwyca. Piękna muzyka, głębokie, mądre teksty i oryginalna oprawa, to wszystko powoduje, że zwieńczenie naszego święta zapowiada się wyjątkowo. Zapraszam do Kleosina wszystkich miłośników dobrej muzyki - mówi Krzysztof Sokólski, dyrektor Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny.


Wstęp jest bezpłatny. Koncert RAZ, DWA, TRZY odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. W razie niesprzyjającej pogody organizatorzy zapraszają do hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kleosinie.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok