Radio Białystok | Patronaty | Konferencje i porady prawne dla konsumentów na rynku finansowym

Konferencje i porady prawne dla konsumentów na rynku finansowym

27.10.2018

Stowarzyszenie "Stop Bankowemu Bezprawiu" zaprasza do udziału w wydarzeniu pt. "Projekt wsparcia dla beneficjentów w formie konferencji i cyklu porad prawnych dotyczących ochrony praw konsumentów na polskim rynku finansowym".

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Projekt jest skierowany w szczególności do osób posiadających tzw. kredyty "walutowe" (indeksowane, denominowane, waloryzowane), polisolokaty oraz obligacje GetBack.

Wykłady i prezentacje odbędą się w Białymstoku w sobotę, 27 października w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. św. Rocha 3, w godz.10:00-16:00.


Harmonogram:

10:00-11:45 - Obligacje GetBack

12:05-13:50 - kredyty "’walutowe"

14:10-15:55 - polisolokaty


Harmonogram może ulec niewielkiej zmianie, w zależności od potrzeb słuchaczy. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie projekt.bankowebezprawie.pl. Obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.


Łącznie w ramach projektu będzie zrealizowanych 10 otwartych konferencji oraz 200 godzin bezpłatnych porad prawnych, prowadzonych przez doświadczonych pełnomocników procesowych. Konferencje będą odbywać się w październiku i listopadzie 2018 r. w Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Gdańsku i Wrocławiu.

Dzięki sfinansowaniu projektu ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, konsumenci rynku finansowego po raz pierwszy otrzymują  darmowe wsparcie prawne w tak szerokim zakresie.

Stowarzyszenie "Stop Bankowemu Bezprawiu" to organizacja społeczna, która powstała w celu zatrzymania procederu łamania prawa polskiego i europejskiego przez instytucje finansowe działające w Polsce. Działalność Stowarzyszenia odbywa się poprzez edukację społeczną oraz pomoc w indywidualnych przypadkach. Stowarzyszenie stara się aktywnie współpracować z organami ustawodawczymi, w zakresie wzmocnienia pozycji prawnej klientów rynku finansowego.

Celem projektu jest zwiększenie świadomości konsumentów co do przysługujących im praw oraz umożliwienie uzyskania bezpłatnej porady prawnej, w zakresie jego indywidualnej sprawy.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok