Radio Białystok | Patronaty | High School Business Challenge

High School Business Challenge

23.03.2019

High School Business Challenge jest to ogólnopolski konkurs, który stawia na przedsiębiorczość, kreatywność i praktyczne wykorzystanie wiedzy biznesowej.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Pierwszy etap jest testem interaktywnym, natomiast dwa kolejne polegają na rozwiązaniu case study. Projekt High School Business Challenge to pierwszy ogólnopolski konkurs przeprowadzony w formie case study skierowany do uczniów szkół średnich. Pozwala na przełożenie zdobytej wiedzy teoretycznej na praktyczną, poprzez zastosowanie jej w prawdziwych sytuacjach. Zadania są pytaniami otwartymi, dzięki czemu konkurs oprócz kreatywności wymaga również logicznego i strategicznego myślenia.

Udział mogą wziąć drużyny składające się z od 3 do 5 osób. Osoby, które zgłoszą się indywidualnie, zostaną dobrane w grupy przez organizatorów.

Finaliści konkursu będą mieli okazję wziąć udział w licznych warsztatach, a dla zwycięskiego zespołu przewidziana jest nagroda pieniężna.

Osoby, które z Białegostoku przejdą do II etapu, będą przyporządkowane do Warszawy. Data jego rozpoczęcia to 2 marca 2019 r. Partnerami konkursu są OC&C Strategy Consulting, Fundacja Po Pierwsze Edukacja, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Prezydent Miasta Warszawy, Prezydent Miasta Gdańsk, Prezydent Miasta Poznania.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok