Radio Białystok | Patronaty | Akcja charytatywna "Łańcuch Dobra" - próba bicia rekordu długości łańcucha choinkowego z papieru

Akcja charytatywna "Łańcuch Dobra" - próba bicia rekordu długości łańcucha choinkowego z papieru


Stowarzyszenie Pro Salute zainicjowało akcję "Łańcuch Dobra” związaną z biciem rekordu długości łańcucha choinkowego z papieru dla dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej UMB.

seanlockephotography - stock.adobe.com
seanlockephotography - stock.adobe.com

Ponad 100 przedszkoli, szkół, drużyn harcerskich i zuchowych, świetlic oraz wiele osób prywatnych z całej Polski wspiera akcję charytatywną "Łańcuch dobra" i ciągle przybywa zainteresowanych. Wyzwanie jest bardzo duże - aby pobić rekord, trzeba zrobić łańcuch o długości min. 152 km.

Idea bicia rekordu to zadanie symboliczne - ma pokazać dzieciom z dystrofią, że nie są samotne w swojej chorobie, że jest ogrom ludzi o wielkich sercach, którzy są z nimi, którzy wierzą w nich, są dla nich wsparciem.

Łączenie łańcucha odbędzie się 7 stycznia 2019 - początek o 9:00 w Hali Sportowej UMB przy ul. Wołodyjowskiego 1.Koncert charytatywny Tomka Kamińskiego "Wyśpiewajmy dobro"Wynik poznamy na Koncercie Charytatywnym pt. WYŚPIEWAJMY DOBRO. KOLĘDOWANIE Z TOMKIEM KAMIŃSKIM I GOŚĆMI, który odbędzie się 12 stycznia o 19:00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Podleśnej 2 w Białymstoku.


| red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Tele-Quiz Świerkowa 1 - elektryczna hulajnoga do wygrania!Do pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok