Radio Białystok | Patronaty | IV Wojewódzkie Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "MELPOMENA 2019"

IV Wojewódzkie Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "MELPOMENA 2019"


Gminna Biblioteka Publiczna w Juchnowcu Kościelnym we współpracy z Książnicą Podlaską im. Łukasza Górnickiego - Biblioteką Publiczną Powiatu Białostockiego oraz Zespołem Szkół im. ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym po raz 26. zaprasza na IV Wojewódzkie Forum Teatrów skierowane do dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych z województwa podlaskiego.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Do IV Wojewódzkiego Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "MELPOMENA 2019" organizatorzy zapraszają zespoły teatralne, których członkami są uczniowie i wychowankowie placówek edukacyjnych i opiekuńczych, a także młodzież współpracującą z w/w zespołami z terenu woj. podlaskiego. W przeglądzie rokrocznie bierze udział od kilkunastu do kilkudziesięciu grup, które przedstawiają najciekawsze spektakle ze swojego repertuaru.

W ramach Melpomeny jak co roku odbędą się także 2 konkursy recytatorskie: Gminny
Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki" oraz  XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej im. Sylwii Chorąży, dedykowany gimnazjalistom oraz uczniom klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu białostockiego."MELPOMENA 2019" odbędzie się w dniach 13-18 maja 2019 r. Konkursowy przegląd spektakli zaplanowano od 13 do 16 maja, 17 maja scena należeć będzie do uczestników konkursów recytatorskich, natomiast na uroczysty finał – Galę z Melpomeną – organizatorzy zapraszają 18 maja 2019 r.Zgłoszenia grup teatralnych do Forum "MELPOMENA 2019" należy przesłać pocztą tradycyjną na adres organizatora, faxem lub drogą mailową do 30 kwietnia 2019 r., zaś do eliminacji powiatowych i gminnych konkursów recytatorskich do 6 maja.

Wszelkie niezbędne dokumenty (regulaminy, karty zgłoszeń) znajdują się pod linkiem drive.google.com.źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

KONKURS

"Miłość Ci nic nie wybaczy" Alek RogozińskiDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok