Radio Białystok | Patronaty | Festiwal Naturalnie Mazury 2019

Festiwal Naturalnie Mazury 2019


W dniach 5-7 lipca w malowniczym Węgorzewie odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Naturalnie Mazury - największego wydarzenia muzycznego na festiwalowej mapie Mazur.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Pierwszy dzień Festiwalu to elektryzująca mieszanka rockowego brzmienia i romantycznych pieśni o miłości. Na scenie zobaczymy Krzysztofa Zalewskiego, Korteza, Voo Voo, Sorry Boys, Tragarzy.

Sobota będzie równie różnorodna - elektroniczne bity, gitary i folk? Czemu nie. Drugiego dnia Festiwalu wystąpią: Nosowska, Łąki Łan, Akurat, Tulia, Darek Malejonek Hyperhemon. Na zakończenie tego muzycznego szaleństwa, w niedzielę, wystąpią: Maleo Reggae Rockers oraz Panny Wyklęte.

Oprócz zabawy w rytmie przebojów czołowych polskich artystów ważnym elementem Festiwalu jest Przegląd Kapel, którego celem jest aktywizacja i promocja młodych artystów. Wydarzenie to z roku na rok ewoluuje, jednak w tym roku przybiera nową formę. Organizatorzy łączą siły z polską wytwórnią muzyczną Kayax. Ich nowy projekt - My name is new, który jest inkubatorem dla debiutujących muzyków - świetnie pasuje do konwencji Przeglądu - danie szansy młodym artystom na rozwój i zaprezentowanie się. Właśnie dlatego na Festiwalu pojawi się scena pod szyldem "My name is new", a laureaci wyłonieni w Węgorzewie dostaną niepowtarzalną szansę wydania płyty w Kayaxie.

Zespoły "My name is new": Jagoda Kret, Bloo Crane, RAT KRU, Eyelids, Mgły, Ola Wielgomas, KOLORY, Hope Leslie, The Bullseyes, Blunt Razor.

Kolejnym elementem Festiwalu jest Konkurs Wojskowych Zespołów Rockowych, podczas którego zostaną wyłonione cztery zespoły.

Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza na relaks i zabawę między koncertami. Zabaw się z przyjaciółmi, poznaj nowych ludzi - zbierz drużynę i zagraj we flanki. Zostań festiwalowym mistrzem - weź udział w tanecznym biciu rekordu. Słonko przygrzało? Ochłodę przyniesie ci udział w Wielkiej Wodnej Bitwie. Ukojenie ciała i duszy da ci YogaBeer. ️Ostatnią zabawą będzie Festiwal Kolorów.

Organizatorzy przygotowali dla festiwalowiczów pole namiotowe w Parku Helwinga przy rzece Węgorapie. Rezerwacji można dokonać, wysyłając zgłoszenie z liczbą osób i namiotów oraz z numerami kodów kreskowych z karnetów (jeden kod kreskowy - jedna osoba) na adres logistyka@naturalniemazury.com.

Karnety na Naturalnie Mazury Festiwal dostępne w serwisie eBiliet.pl. Piątek i sobota to impreza biletowana, koncerty odbędą się na Placu Koncertowym przy ul. gen. J. Bema w Węgorzewie. W niedzielę spotykamy się na Placu Wolności - wstęp wolny. Dla dzieci poniżej 12 lat wstęp darmowy podczas całej imprezy.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Kult" Łukasza Orbitowskiego

RadioRowerDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

19 października 2019

źródło: mat. org.źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok