Radio Białystok | Patronaty | 6. Nightskating Białystok 2019

6. Nightskating Białystok 2019


Nightskating Białystok kończy 5 lat. Inauguracyjny przejazd odbył się 12 września 2015 roku. Od tego czasu rolkarzy w Białymstoku zdecydowanie przybyło.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Najbliższy przejazd rolkarzy ulicami Białegostoku odbędzie się w sobotę, 14 września o 20:00  i będzie to szósty i ostatni przejazd w tym sezonie.

Tego dnia również odbędą się kolejne darmowe warsztaty rolkowe zorganizowane przy współpracy ze szkołą jazdy na rolkach Black & Yellow Skating. Warsztaty odbędą się 14 września w godzinach 11:00-13:00 przy fontannach w Parku Planty.

W związku z tym, że przejazd ten jest dla organizatorów specjalny, zdecydowali się oni na urodzinowy motyw przejazdu. Zachęcają do wczucia się w urodzinowy klimat i świętowania razem z nimi. Proponowane elementy przebrań to: girlandy, urodzinowe czapeczki, korony i koszulki z piąteczką. Najważniejsze, aby każdy uczestnik miał kask, wygodny strój i uśmiech od ucha do ucha. 

Na miejscu będzie można wypożyczyć rolki, dlatego na przejazd można zaprosić znajomych, którzy przed zakupem chcieliby najpierw przetestować sprzęt.

Dokładna trasa przejazdu została już opublikowana na stronie oraz facebookowym profilu wydarzenia. Przewidywany czas przejazdu to około 2 godz. Zbiórka 14 września od 19:00 pod pomnikiem Jana Pawła II na Rynku Kościuszki. Start o 20:00.

 

Organizator: Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/350818182515587/

Strona wydarzenia: http://nightskatingbialystok.pl/

Regulamin wydarzenia: http://nightskatingbialystok.pl/regulamin/

 

Nightskating Białystok to cykl największych imprez rolkowych na Podlasiu, polegający na przejazdach rolkarzy głównymi ulicami miasta wieczorną porą. Aby wziąć udział w przejeździe, wystarczy posiadać podstawowe umiejętności jazdy na rolkach, czyli hamowanie, skręcenie i jazda do przodu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Przejazdy zabezpieczone są przed grupę doskonale jeżdżących rolkarzy, którzy zatrzymują się na każdym skrzyżowaniu, aby reszta uczestników mogła bez przeszkód przejechać.

NS Team, bo tak nazywa się ta grupa, porusza się lewą stroną jezdni, aby szybciej dojechać z tyłu na przód peletonu. W trakcie całego przejazdu rolkarzom towarzyszy muzyczna składanka. 


Organizację można wesprzeć finansowo, wpłacając pieniądze na konto:

Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie BSR

Nr konta bankowego: 13 1020 1332 0000 1802 0996 5155

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe


http://bsrolkarskie.pl/o-nas/  


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Miłość Ci nic nie wybaczy" Alek Rogoziński

Bilety na koncert Limp Bizkit w Kownie!Do pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok