Radio Białystok | Patronaty | IX Mityng Pamięci Andrzeja Mera

IX Mityng Pamięci Andrzeja Mera


IX Mityng Pamięci Andrzeja Mera o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego odbędzie się w dniach 26-27 października w Turośni Kościelnej.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Impreza stanowi najważniejszy cykl zawodów brydżowych organizowanych w regionie od 2011 roku. Uczestnikami są zawodnicy z regionu, z Polski - najliczniej z mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego, a także z zagranicy - Litwa, Białoruś. W minionej edycji udział wzięło ponad 100 zawodników.

W ramach imprezy odbywają się zawody: turniej indywidualny na maksy, turniej par na impy (sobota) i memoriałowy turniej par na maksy (niedziela). Zwieńczeniem zawodów jest wygranie klasyfikacji mityngowej, podsumowującej uzyskane wyniki w poszczególnych turniejach.

Zasadniczym celem zawodów jest konfrontacja posiadanych umiejętności przez zawodników z regionu z wyżej notowanymi zawodnikami z zewnątrz. Ale nie tylko. Impreza stanowi doskonałą okazję do nawiązania i podtrzymania kontaktów towarzyskich a także do promocji regionu.

Organizatorem IX Mityngu Pamięci Andrzeja Mera jest Podlaski Związek Brydża Sportowego w Białymstoku.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok