Radio Białystok | Patronaty | Kalendarz NIKE 2020

Kalendarz NIKE 2020


Kalendarz z pracami osób niepełnosprawnych ukazuje się od 1999 roku i jest podsumowaniem Warsztatów "Przyroda, Integracja, Sztuka", które co roku z utalentowanymi plastycznie osobami niepełnosprawnymi realizuje Stowarzyszenie na rzecz Twórców Niepełnosprawnych NIKE.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Kalendarz, który jest potrzebny w codziennym funkcjonowaniu, adresowany jest nie tylko do grona osób interesujących się twórczością osób niepełnosprawnych. Wydawnictwo to ma być miejscem, w którym niepełnosprawni mogą zaprezentować swoje osiągnięcia szerokiemu odbiorcy.

Dotychczas wydano 15 edycji. Za swoje kalendarze Stowarzyszenie otrzymało szereg nagród w konkursach o tytuł Podlaskiego Kalendarza Roku. Projekt ma też na celu przełamanie stereotypów na temat  niepełnosprawności, rehabilitację przez sztukę, integrację społeczną  osób niepełnosprawnych.

Nakład kalendarza wyniesie będzie 500 szt. Część trafi do organizacji pozarządowych i instytucji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi oraz niepełnosprawnych twórców.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Ojciec Chrzestny" Mario Puzo

W 9 tygodni po PodlasiuDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

31 października 2020

źródło: mat. org.

31 października 2020

źródło: mat. org.źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok