Radio Białystok | Patronaty | Suwałki E-Sport Arena

Suwałki E-Sport Arena


Zbliża się Suwałki E-Sport Arena, czyli największy festiwal e-sportu w Suwałkach.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

W dniach 14-15 grudnia Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach gościć będzie fanów i graczy Counter-Strike: Global Offensive oraz FIFA 20. Osiem drużyn w CS:GO oraz 32 graczy FIFA 20 zmierzy się o trofea i cenne nagrody. Kibice zbiorą się na trybunach, aby w niepowtarzalnej atmosferze śledzić pełne emocji rozgrywki, które zostały wsparte przez miasto Suwałki.

Turniej to dwa dni pełne emocji nie tylko dla fanów e-sportu, ale dla każdego, kto zdecyduje się wziąć udział w wydarzeniu. Poza efektowną sceną i meczami, na uczestników czekać będzie wiele stref i atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów wydarzenia.

Impreza Suwałki E-Sport Arena
odbędzie się w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach. 14 grudnia o 11:00 rozpocznie się Ceremonia Otwarcia, po której zaczną się rozgrywki grupowe. Tego dnia też rozpocznie się widowisko i atrakcje dla publiczności. Zwycięzcy rozgrywek zmierzą się w wielkim finale 15 grudnia od 10:00.

Organizatorem wydarzenia oraz turnieju Counter-Strike: Global Offensive jest IT-LIFE! – organizator wielu wydarzeń e-sportowych z różnymi grami. Pasjonaci z zacięciem do e-sportu i organizacji wydarzeń.

W ramach współpracy turniej FIFA 20 zostanie zorganizowany przez Diamond Football League - pierwszą w Polsce ligą amatorów gier z serii FIFA. DFL zajmuje się organizowaniem fizycznych turniejów, propagujących znaczenie e-sportu dla szeroko rozumianego rozwoju człowieka, a co najważniejsze - zapewniają nową formę rozrywki przystępny e-sportowy sposób.

Zapisy do turniejów oraz więcej informacji dostępne na IT-LIFE.PL oraz DFL-DFL.COM. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Counter-Strike: Global Offensive
CS:GO to jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych w Polsce i za granicą. To tak zwana "strzelanka" (FPS - first person shooter). Dwie pięcioosobowe drużyny - terroryści oraz antyterroryści - rywalizują ze sobą na przygotowanych przez producenta mapach. Turniejom e-sportowym zawsze towarzyszy komentarz, analiza i niezwykła oprawa.

FIFA 20
FIFA 20 - komputerowa gra sportowa podejmująca tematykę piłki nożnej, stworzona przez studio EA Sports. Jest to 27. część piłkarskiej serii FIFA. Gra łączy pokolenia.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Antonia na Podlasiu" Agnieszki Panasiuk

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia BiałystokDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok