Radio Białystok | Patronaty | 8. Ogólnopolski Przegląd Kapel Studenckich

8. Ogólnopolski Przegląd Kapel Studenckich


8. Ogólnopolski Przegląd Kapel Studenckich odbędzie się 3 kwietnia w siedzibie Klubu Studenckiego CoNieCo przy ul. Akademickiej 3 w Białymstoku.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Ogólnopolski Przegląd Kapel Studenckich to coroczna impreza organizowana od 2012 roku przez Klub Studencki CoNieCo działający przy Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Ma ona na celu wypromowanie młodych zespołów studenckich, które dopiero zaczynają swoją muzyczną przygodę, ale nie tylko. W przeglądzie może wziąć udział każda kapela, niezależnie od wykonywanej muzyki, która posiada w swoim składzie minimum jednego studenta.

Przewidziane są dwie nagrody: główna - przyznawana przez jury oraz publiczności. Zwycięskie zespoły będą mogły odpłatnie występu na Festiwalu Kultury Studenckiej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który odbędzie się 15 maja 2020 roku.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Premiera musicalu „Jesus Christ Supersat”

W piątek (28.02) w białostockiej Zmianie Klimatu koncert Julii Marcell. Transmisja w Polskim Radiu Białystok od 19:10. Artystka zaprezentuje materiał z nadchodzącej płyty “Skull Echo”, którą promuje singiel “Moment i wieczność”.

KONKURS

"Miłość Ci nic nie wybaczy" Alek RogozińskiDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok