Radio Białystok | Patronaty | Koncert Ani Karwan w Białymstoku - TERMIN PRZEŁOŻONY

Koncert Ani Karwan w Białymstoku - TERMIN PRZEŁOŻONY


Koncert Ani Karwan w ramach trasy "Wszystko" w Białymstoku nie odbędzie się 30 marca.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Termin koncertu przełożono na 1 GRUDNIA 2020 godz. 19.00. Miejsce bez zmian: Opera i Filharmonia Podlaska.

Bilety na koncert z 30 marca 2020 zachowują ważność.Ania Karwan wraz z zespołem rusza w trasę koncertową po Polsce, podczas której będzie można usłyszeć utwory z jej płyty "Ania Karwan" w nowej odsłonie.Ania Karwan "Wszystko"

Białystok | Opera i Filharmonia PodlaskaAnia długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale - jak twierdzi - na dobre rzeczy warto poczekać. Pierwszą zapowiedzią debiutanckiej płyty, która ukazała się 15 lutego 2019 r., był radiowy przebój "Głupcy", który obecnie ma ponad 13 milionów odsłon na YouTube. Na drugi singiel z albumu artystka wybrała "Czarny Świt" - poruszającą balladę, i - jak sama mówi - najtrudniejszy utwór, jaki przyszło jej zaśpiewać.

Trzecim singlem promowanym obecnie przez artystkę jest "Słucham Cię w radiu co tydzień", który przyniósł jej aż trzy nagrody na 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu - za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie "Premiery".


Tak Ania mówi o nadchodzącej trasie koncertowej:

Kiedy powstawał utwór Wszystko", byłam pewna, że spokoju, spełnienia i miłości należy szukać na zewnątrz. Gonić za nimi. Pewnego dnia zrozumiałam, że muszę to WSZYSTKO znaleźć w sobie i wypełnić tym siebie po brzegi, żeby móc prawdziwie kochać, prawdziwie się spełniać i być prawdziwie spokojem. Szukamy szczęścia na zewnątrz, a WSZYSTKO mamy w sobie.

Tę trasę koncertową dedykuję sobie i wszystkim Duszom, które odważyły się na krok ku spełnianiu marzeń i byciu najlepszą wersją samych siebie.


Ania Karwan szerszej publiczności znana jest z VII edycji programu "The Voice of Poland" z 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą diwą polskiej sceny muzycznej.

Ania to artystka spełniona i świadoma, która na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, m.in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental.

Jej głos od lat można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: "Listy do M", "Pitbull", Planeta Singli", "Legendy Polskie", gdzie wspólnie z Matheo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej "Aleja Gwiazd". Obecnie artystka promuje także najnowszy utwór "The Secret Game" z filmu "Ukryta gra".

Bilety i szczegóły koncertu na mua.com.pl/ania-karwan-wszystko.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Tele-Quiz Świerkowa 1 - elektryczna hulajnoga do wygrania!Do pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok