Radio Białystok | Patronaty | Otwarte Mistrzostwa Ziemi Podlaskiej w Ratownictwie Medycznym – XV Podlaski Rajd Ratownictwa Medycznego

Otwarte Mistrzostwa Ziemi Podlaskiej w Ratownictwie Medycznym – XV Podlaski Rajd Ratownictwa Medycznego


Otwarte Mistrzostwa Ziemi Podlaskiej w Ratownictwie Medycznym – XV Podlaski Rajd Ratownictwa Medycznego odbędą się w dniach 3-5 czerwca w Augustowie.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Mistrzostwa w ratownictwie medycznym to wydarzenie edukacyjne, którego podstawowym celem jest sprawdzenie i podniesienie znajomości standardów postępowania medycznego, umiejętności prowadzenia i koordynacji akcji ratowniczych.

Rajd ma charakter rywalizacji zespołów ratownictwa medycznego o miano najlepszego zespołu zawodów, a ratownicy doskonalą swoje umiejętności w sytuacjach pozorowanych pozwalających sprawdzić się w warunkach maksymalnie zbliżonych do rzeczywistości.

Do udziału organizatorzy zapraszają zespoły ratownictwa medycznego maksymalnie w trzyosobowym składzie. Zachęcają również do uczestnictwa wszystkich sympatyków ratownictwa, osoby związane z medycyną ratunkową, dyrektorów oraz inne osoby zainteresowane udziałem jako obserwatorzy.

Więcej informacji na pogotowie.bialystok.pl.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Ojciec Chrzestny" Mario Puzo

Pływanie na Byle Czym - Pływające co nieco

W 9 tygodni po PodlasiuDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok