Radio Białystok | Patronaty | I Przełajowy Bieg Wiosny w Lesie Pietrasze w Białymstoku - TERMIN PRZESUNIĘTY

I Przełajowy Bieg Wiosny w Lesie Pietrasze w Białymstoku - TERMIN PRZESUNIĘTY


W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemią koronawirusa podjęto decyzję o zmianie terminu I Przełajowego Biegu Wiosny. Bieg został przełożony na 6 czerwca 2020 r.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

iNFORMACJA ORGANIZATORA


W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemią Coronawirusa   SARS-CoV-2 w Polsce oraz troską o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo,   jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu I Przełajowego Biegu Wiosny na 6   czerwca 2020 r.  Decyzja ta podyktowana jest komunikatami Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, wystąpieniami Premiera RP i Ministra Sportu. 


Zapraszamy do wznowienia rywalizacji sportowej i sprawdzenia formy po pandemii koronawirusa. Okazja ku temu będzie 6 czerwca 2020 r. w Białymstoku - biegi przełajowe na dystansie 3 i 9 kilometrów oraz w biegi  towarzyszące (dzieci 6-15 lat) na dystansach 300, 800 lub 1600 metrów.


Wszyscy zawodnicy, którzy dokonali opłaty startowej, stają się uczestnikami imprezy w wyżej wymienionym terminie. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim nowy termin Biegu będzie odpowiadał, dlatego zainteresowanym umożliwimy przepisanie uczestnictwa na osobę trzecią lub wzięcie udziału w II edycji Przełajowego Biegu Wiosny - 21 marca 2021 r. (pod warunkiem zawiadomienia nas przed końcem maja br.)

Program zawodów:

9:00 – otwarcie Biura Zawodów (SP nr 32, ul. Pietrasze 29)
10:50 – powitanie na linii startu (Polana) zawodników do biegów towarzyszących (6-15 lat)
11:00 – starty biegów dla dzieci na dystansie 300, 800 i 1600 metrów
12:00 – wręczenie nagród zwycięzcom biegów towarzyszących dla dzieci
12:50 – powitanie na linii startu (Polana) zawodników do biegu głównego
13:00 - start biegu głównego na dystansie 3 km
13:30 - start biegu głównego na dystansie 9 km
14:30 – wręczenie nagród zwycięzcom biegów na 3 i 9 km oraz wspólne ognisko z kiełbaskami
16:00 - zamknięcie zawodów.Bieganie to nie tylko sposób na ponadprzeciętną formę fizyczną i przywitanie wiosny - to także możliwość niesienia pomocy innym. Organizatorzy za cel biegu obrali sobie wsparcie Fundacji "Pomóż Im" z Białegostoku, która opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi z województwa podlaskiego i ich rodzinami.

Aby wystartować, należy zarejestrować się na stronie elektronicznezapisy.pl. Połowa kwoty zgromadzonej z opłat startowych zostanie przekazana na rzecz Fundacji "Pomóż Im".

Start zawodów przewidziano na 11:00 - wtedy swoje biegi rozpoczną najmłodsi. Dzieci w wieku 6-15 lat będą rywalizować na dystansach 300, 800 oraz 1600 metrów.

Dorośli wyruszą ok. 13:00 - najpierw na dystansie 3 kilometrów, a tuż po jego zakończeniu na 9 kilometrów. Po dotarciu biegaczy na metę planowana jest dekoracja zwycięzców i innych zawodników oraz wspólne ognisko. Niezależnie od zajętego miejsca w biegu każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, który swoim motywem żonkila nawiązuje nie tylko do pierwszego dnia wiosny, ale przede wszystkim do charytatywnej akcji Fundacji "Pomóż Im" - Pola nadziei.

Więcej informacji na stronie biegwiosny.com.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Pomagamy szpitalom

Świąteczny Koncert Życzeń

"Wędrowny zakład fotograficzny" Agnieszki PajączkowskiejDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok