Radio Białystok | Patronaty | XXIV Spotkania Młodych LEDNICA 2000 #Lednicawdomu

XXIV Spotkania Młodych LEDNICA 2000 #Lednicawdomu


Ogólnopolskie Spotkania Młodych LEDNICA 2000 każdego roku gromadzą kilkadziesiąt tysięcy młodych osób. W tym roku spotkają się w nieco innej formie niż zwykle - organizatorzy zapraszają uczestników na #Lednicawdomu.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Spotkania Młodych LEDNICA 2000 #Lednicawdomu

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Spotkanie z całym zaplanowanym programem zostaje przeniesione do internetu. Odbędzie się 6 czerwca. To pierwsze od 24 lat Spotkanie Lednickie, które uczestnicy przeżywać będą w domu. Zaproszeni są wszyscy: Młodzi, uczestnicy Lednicy Dziecka, Lednicy Seniora, Lednicy Motocyklisty.

Uczestnicy połączą się poprzez transmisję online, podczas której będą się modlić, śpiewać i doświadczać wszystkich elementów Spotkania, które każdego roku odbywają się na Polach Lednickich.


- Pragniemy zachować entuzjazm i radość, jakie towarzyszą nam zawsze w pierwszą sobotę czerwca, a jednocześnie razem wypowiedzieć hasło tegorocznej Lednicy i słowa zawierzenia tak bardzo dziś aktualne – "Cały Twój" - podkreślają organizatorzy.


Hasło Spotkania "Cały Twój", znane bardziej w łacińskiej wersji "Totus Tuus", było dewizą i mottem życia Karola Wojtyły, a potem pontyfikatu św. Jana Pawła II. Ojciec Święty, którego stulecie urodzin obchodzimy w tym roku, kierował w ten sposób swoje myśli do Maryi, oddając się Jej w pełni. Symbolem XXIV Spotkania Młodych LEDNICA 2000 jest szkaplerz z wizerunkiem Matki Bożej Lednickiej.6 czerwca organizatorzy zaproszą uczestników do Domu św. Jana Pawła II na Polach Lednickich. To właśnie tam odbędzie się XXIV Spotkanie Młodych LEDNICA 2000. Pola Lednickie żyją przez cały rok. Jest tu wybudowany przez o. Jana W. Górę OP ośrodek duszpasterski zwany Domem św. Jana Pawła II, a w nim wiele pamiątek – papieskich i związanych z wydarzeniami na Lednicy.

W trakcie corocznych Spotkań Młodych na Polach Lednickich ośrodek jest niedostępny dla uczestników. W tym roku będzie więc okazja do zaproszenia do środka wszystkich, którzy tego dnia połączą się przez transmisję ze Spotkania.

6 czerwca 2020 uczestnictwo w Spotkaniu będzie możliwe tylko za pomocą transmisji internetowej i telewizyjnej. Tego dnia nie będzie wstępu na Pola Lednickie.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Kino "Świerkowa 1"!Do pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok