Radio Białystok | Patronaty | Ośrodek Wspierania Podlaskich Rad Seniorów już działa

Ośrodek Wspierania Podlaskich Rad Seniorów już działa


Projekt Stowarzyszenia Szukamy Polski, inspirującego wiele działań na rzecz aktywności podlaskich seniorów, zdobył uznanie w Programie ASOS 2020 i rozpoczyna realizację przedsięwzięcia skierowanego do przedstawicieli Rad Seniorów w województwie podlaskim.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Stowarzyszenie "Szukamy Polski" powołuje Ośrodek Wspierania Podlaskich Rad Seniorów (OWPRS), który umożliwi zdobycie wiedzy, wymianę doświadczeń, nawiązywanie współpracy, podnoszenie kompetencji społecznych przedstawicieli wszystkich rad w regionie. A przyokazji wesprze Rady finansowo - w formie voucherów na rozwój.

Pomoże też w promocji - powstaną profesjonalne wizytówki filmowe każdej Rady, artykuły prasowe, nagrania radiowe. Ośrodek będzie organizował warsztaty, doradztwo z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej Rady i dwa wyjazdowe seminaria szkoleniowo-integracyjne. Dodatkowo będzie inspirował grupy nieformalne do organizowania nowych rad.

Efektem wspólnej pracy organizatorów i przedstawicieli Rad uczestniczących w projekcie będzie też przygotowanie i opublikowanie Poradnika Podlaskich Rad Seniorów "Pytania i odpowiedzi".

Organizatorzy mają nadzieję na wspólne korzyści oraz wymianę wiedzy i doświadczeń i integrację Rad. Mimo ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa, przewidują różne formy kontaktu - wirtualne, telefoniczne oraz osobiste spotkania z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Biuro Ośrodka Wspierania Podlaskich Rad Seniorów mieści się w Białymstoku przy ul. św. Rocha 10 lok. 306 i zaprasza od poniedziałku do czwartku w godz.10:00-13:00. Kontakt i zgłoszenia do projektu: owprs2020@gmail.com.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Tele-Quiz Świerkowa 1 - elektryczna hulajnoga do wygrania!Do pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok