Radio Białystok | Patronaty | Projekt "Nie Migam się od Kultury"

Projekt "Nie Migam się od Kultury"


Stowarzyszenie Pomocy Niesłyszącym "MIG-iem" zaprasza osoby z wadą słuchu do udziału w bezpłatnym projekcie "Nie Migam się od Kultury".

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Projekt będzie realizowany od września do końca grudnia 2020 r. Uczestnicy poznają różne dziedziny sztuki, będą mieli możliwość skorzystać przez internet z zaplanowanych działań multimedialnych: cyklu oprowadzań i spacerów online po lokalnych instytucjach kultury oraz warsztatów twórczych (warsztatów sztuki tworzenia "żywych obrazów", warsztatów animacji poklatkowej).

Efekty pracy zostaną zarejestrowane telefonami komórkowymi, aparatami, kamerami itp., a następnie udostępnione w sieci na wolnej licencji Creative Commons.

Projekt "Nie Migam się od Kultury" realizowany jest w ramach programu operacyjnego "Kultura Dostępna" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem zadania jest Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej. Współpraca: Muzeum Historyczne – Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok