Radio Białystok | Patronaty | "Pokaż swój pomysł" - Runda T

"Pokaż swój pomysł" - Runda T


Fundacja Technotalenty od ponad 6 lat wspiera młodych ludzi i ich startupy, a w nowym roku rozpocznie inicjatywę wpierającą twórców innowacyjnych projektów.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Od 4 stycznia rozpoczyna się przyjmowanie zgłoszeń do Rundy T. Wydarzenie jest połączeniem najlepszych praktyk wynikających z 6. edycji konkursu Technotalent, potrzeb rynkowych leżących po stronie pomysłodawców oraz instytucji wspierających młody biznes.


- Każdy pełnoletni uczestnik związany z województwem podlaskim lub warmińsko-mazurskim może zgłosić swój projekt w wybranej kategorii. Nie ma ograniczeń wiekowych ani branżowych. Wydarzenie pozwala pomysłodawcom i młodym przedsiębiorcom spotkać się z inwestorami bez konieczności wyjazdu na drugi koniec Polski - podkreśla Adam Walicki, prezes zarządu Fundacji.


Zgłoszenia będą się odbywały w czterech kategoriach:

  • Concept - projekty z różnych dziedzin, które są pomysłami niezrealizowanymi lub w trakcie realizacji na wczesnym stadium rozwoju. Do tej kategorii mogą być zgłoszone projekty koncepcyjne
  • Science - projekty naukowe nowego wynalazku/produktu/usługi, które są nowym rozwiązaniem technicznym związanym z wykorzystaniem nowoczesnej technologii lub innowacyjnej metodologii. Kategoria skierowana do projektów naukowych z genezą w środowisku naukowym, akademickim lub wynalazczym
  • Open - idea, koncepcja pracy, rozwiązanie związane z nowoczesną technologią z dowolnej dziedziny i na każdym etapie przygotowania.
  • Pandemic - idea, koncepcja, gotowy projekt stanowiący rozwiązanie problemów społecznych związanych z sytuacją wybuchu pandemii w kraju i na świecie. Kategoria stanowi odpowiedź na sytuację na świecie związaną z pandemią COVID-19. Obecnie jest jeszcze wiele problemów bez rozwiązania, których potrzebuje rynek.


Runda T jest skierowana do młodych przedsiębiorców, startupów, naukowców, którzy chcieliby stanąć przed szansą pozyskania inwestora na swój pomysł. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Rundy T oraz dołączyć opis projektu, prezentację lub film prezentujący projekt.

Zapisy do Rundy T potrwają do 15 kwietnia 2021 r. Autorzy pięciu najlepszych projektów z każdej kategorii zostaną zakwalifikowani do finału oraz otrzymają pakiet szkoleń. Prezentacje finałowe będą przedstawiane w formule elewator pitch. W ciągu trzech minut finaliści będą musieli przekonać inwestorów zasiadających w kapitule do swojego pomysłu. Najlepsze projekty zostaną ogłoszone oraz nagrodzone na uroczystej gali wręczenia nagród.

Więcej informacji o Rundzie T na stronie technotalenty.pl i na fanpage'u facebook.com/fundacjaTechnotalenty.

Organizatorem jest Fundacja Technotalenty. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Antonia na Podlasiu" Agnieszki Panasiuk

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia BiałystokDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok