Radio Białystok | Ramówka

RAMÓWKA


poniedziałek
11 listopada 2019
Graliśmy:
00:00 - U2 - Angel of Harlem
00:03 - BRACIA - Po drugiej stronie chmur
00:07 - CZESŁAW NIEMEN - Czas jak rzeka
00:09 - ANNA MARIA JOPEK & FRIENDS WITH PAT METHENY - Tam, gdzie nie sięga wzrok
00:13 - DEPECHE MODE - Policy of Truth
00:18 - KULT - Arahja
00:22 - DIRE STRAITS - Romeo and Juliet
00:27 - STEREOPHONICS - Graffiti on the train
00:32 - DŻEM - DO KOŁYSKI
00:37 - MAREK GRECHUTA - Dni, Których Nie Znamy
00:41 - STING - It's Probably Me
00:46 - THE BEATLES - Let It Be
00:50 - AGA ZARYAN & GRZEGORZ TURNAU - To jedno
00:54 - BUDKA SUFLERA - Twoje Radio
00:59 - GENESIS - SHIPWRECKED
01:00 - PRETENDERS - Don't Get Me Wrong
01:04 - ANITA LIPNICKA & JOHN PORTER - Bones Of Love
01:07 - KASIA KOWALSKA - Domek z kart
01:11 - ROBERT PLANT & ALISON KRAUSS - Please Read The Letter
01:14 - GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA - Czas Nas Uczy Pogody
01:19 - URSZULA - Ja Płaczę
01:23 - A-HA - Lifelines
01:27 - JUSTYNA STECZKOWSKA - Dziewczyna Szamana
01:31 - THE WATERBOYS - The whole of the moon
01:35 - MYSLOVITZ - Długość dźwięku samotności
01:40 - PERFECT - Niewiele Ci mogę dać
01:43 - Dua Lipa - IDGAF
01:47 - HAPPYSAD - W piwnicy u dziadka
01:52 - INXS - Mistify
01:55 - ENEJ - Kamień z napisem Love
01:58 - PIOTR SZCZEPANIK - Goniąc kormorany
02:00 - DONKEYBOY - Ambitions
02:03 - KASIA POPOWSKA - Przyjdzie taki dzień
02:06 - SHAGGY & RAYVON - In The Summertime
02:10 - LAO CHE - Wojenka
02:14 - BIG DAY - W dzień gorącego lata
02:17 - BILL MEDLEY & JENNIFER WARNERS - (I've Had) The time of my life
02:22 - KRZYSZTOF KRAWCZYK - Tylko Ty, Tylko Ja ze Sobą i dla Siebie
02:25 - IRA - Powtarzaj to
02:29 - LAWSON - Juliet
02:32 - DAAB - W moim ogrodzie
02:38 - THE CURE - Close To Me
02:42 - TADEUSZ NALEPA - Kiedy Byłem Małym Chłopcem
02:45 - LESŁAW I ADMINISTRATORR - Rowerem na Wolę
02:49 - EURYTHMICS - There must be an angel (playing with my heart)
02:54 - ORGANEK - Niemiłość
02:58 - MURRAY HEAD - One night in Bangkok
03:00 - NATALIA NYKIEL - MOGĘ WSZYSTKO
03:04 - Zouzy - Skrzydła
03:07 - BARANOVSKI - Luźno
03:11 - Paweł Domagała - Weź nie pytaj
03:15 - Karolina Kozłowska - Obiecywałeś
03:18 - PIOTR CUGOWSKI - Zostań ze mną
03:22 - PECTUS, KASIA CEREKWICKA - Głowę noś do góry
03:25 - MARTA GAŁUSZEWSKA - Jeden Dzień
03:28 - MOLE - Senny film
03:32 - Natalia Zastępa - Za późno
03:35 - Marcin Sójka - Dalej
03:39 - Marcin Sójka - Zaskakuj mnie (Radio Edit)
03:41 - ANIA DĄBROWSKA FEAT. GRUBSON - 1800 Gramów (Gdy wiem, że jesteś)
03:45 - EWA SZLACHCIC - Hola hola
03:48 - DE MONO - Prosto w serce
03:51 - ŻELKA - Za swoje
03:55 - NATALIA PRZYBYSZ - Ciepły Wiatr
04:00 - NAUTILUS - AZYMUT
04:04 - Kamil Bednarek feat. Matheo, Claysteer - Możemy Więcej
04:07 - TACONAFIDE - Tamagotchi
04:10 - CIRA x KUBIK feat. KASIA GARŁUKIEWICZ - Dyskoteka na Księżycu
04:14 - DAWID PODSIADŁO - Nie Ma Fal
04:18 - XXANAXX - Ciepło
04:22 - EDYTA GÓRNIAK & GROMEE - Król
04:25 - NATALIA SZROEDER - Parasole
04:29 - VIKI GABOR - Superhero
04:32 - RED LIPS - Cappuccino
04:35 - EWA FARNA - Interakcja
04:39 - L.U.C FEAT. SARSA, GUTEK, DJ FEEL-X - Najlepsze przede mną
04:43 - SIOSTRY MELOSIK - BATUMI
04:47 - SYLWIA GRZESZCZAK I LIBER - Dobre Myśli
04:50 - MONIKA LEWCZUK - Z Tobą lub bez Ciebie
04:53 - LANBERRY - Nieznajomy
04:57 - Sound'n'Grace - Kolejność
05:00
Nowy dzień - Dorota Sokołowska

Graliśmy:
05:04 - DE MONO - Asfaltowe Łąki
05:07 - T.LOVE - Warszawa
05:12 - KULT - Piosenka młodych wioślarzy
05:15 - MONIKA BRODKA - Granda
05:19 - VARIUS MANX - Znów być kochaną
05:23 - ATMOSPHERE - LISSA
05:26 - MACIEJ MALEŃCZUK - Wakacje z blondynką
05:33 - BORYSEWICZ & KUKIZ - Jeśli Tylko Chcesz
05:36 - FEEL - Swoje szczęście znam
05:39 - DŻEM - Harley mój
05:43 - EMIGRANCI - NA FALOCHRONIE
05:48 - MALEO REGGAE ROCKERS - Ostrożnie!
05:52 - ŻELKA - Za swoje
05:55 - BEATA KOZIDRAK - Taka Warszawa
06:05 - MAANAM - Cykady na cykladach
06:08 - KASIA KOWALSKA - Alannah (tak niewiele chcę)
06:13 - WAGLEWSKI & FISZ & EMADE - Ojciec
06:17 - LANBERRY - Ostatni Most
06:21 - PIOTR CUGOWSKI - Daj Mi Żyć
06:25 - MELA KOTELUK - To trop
06:30 - ANIA DĄBROWSKA - Jeszcze ten jeden raz
06:34 - KAYAH - TESTOSTERON
06:38 - MROZU - Szerokie wody
06:43 - TABB & SOUND'N'GRACE - Dach
06:47 - Sidney Polak feat. PEZET - Otwieram Wino
06:51 - EWA FARNA - Interakcja
06:55 - Paweł Domagała - Czasami
07:07 - LADY PANK - Mniej niż zero
07:11 - ENEJ - Lili
07:14 - SARSA - Carmen
07:18 - ROBERT GAWLIŃSKI - O Sobie Samym
07:25 - BEATA - Letni wiatr
07:28 - RED LIPS - BEZ REGUŁ
07:34 - KRZYSZTOF ZALEWSKI - Miłość Miłość (Radio Edit)
07:38 - CZESŁAW NIEMEN - Sen o Warszawie
07:42 - MAANAM - Ta noc do innych jest niepodobna
07:48 - IRA - To co na zawsze (radio edit)
07:51 - BEDNAREK - Chodź ucieknijmy...
07:55 - NATALIA NYKIEL - Spokój
08:06 - Kazik & Kwartet ProForma - Ta droga była daleka
08:10 - KASIA POPOWSKA - Dryfy
08:16 - SIOSTRY MELOSIK - Równocześnie
08:19 - BRACIA - Moja Przystań
08:23 - Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra - Rzuć to wszystko co złe
08:27 - HEY - Mimo wszystko
08:31 - SZTYWNY PAL AZJI - SPOTKANIE Z...
08:35 - ROTARY - NA JEDNEJ Z DZIKICH PLAŻ
08:39 - MYSLOVITZ - Peggy Brown
08:43 - DAWID PODSIADŁO - Trójkąty i Kwadraty
08:47 - KOMETY - Mogłem Być Tobą
08:50 - FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF - LUDZIE PRAGNĄ PIĘKNA
08:53 - REPUBLIKA - Obcy astronom
09:00
Najbliżej Ciebie - Grzegorz Pilat

Graliśmy:
09:06 - REPUBLIKA - Biała Flaga
09:10 - PERFECT - Autobiografia
09:15 - MUNIEK STASZCZYK - Ołów
09:24 - VOO VOO & BARBARA WROŃSKA - Przyśniła Się Dzieciom Polska
09:28 - PIOTR CUGOWSKI - Zostań ze mną
09:36 - ANITA LIPNICKA - Historia jednej miłości
09:39 - BARANOVSKI - Zbiór
09:43 - WINNICA - Jak długo w sercach naszych
09:47 - Nosowska, Igo, Organek, Zalewski / Męskie Granie Orkiestra 2019 - Sobie i Wam
09:55 - NATALIA PRZYBYSZ - Ciepły Wiatr
10:05 - Golec uOrkiestra & Gromee feat. Bedoes - Górą Ty
10:09 - CZESŁAW NIEMEN - Dziwny Jest Ten Świat
10:17 - LOCH CAMELOT - MY PIERWSZA BRYGADA
10:20 - LAO CHE - Wojenka
10:23 - MONIKA BRODKA - Miałeś być
10:39 - WOJCIECH MŁYNARSKI - JESTEŚMY NA WCZASACH
10:44 - DŻEM - Wehikuł czasu
10:50 - COMA - Z PORADNIKA MŁODEGO ZIELARZA
10:55 - FISZ EMADE TWORZYWO - Dwa Ognie
11:05 - EWELINA FLINTA & ŁUKASZ ZAGROBELNY - Nie kłam, że kochasz mnie
11:08 - Barbara Wrońska - Nie czekaj /radio edit
11:12 - LANBERRY - Mówiłeś
11:15 - MAANAM - Boskie Buenos
11:23 - LOCH CAMELOT - MY PIERWSZA BRYGADA
11:26 - KASIA KOWALSKA - Pieprz i sól (radio edit)
11:30 - CZERWONE GITARY - Ciągle pada
11:34 - BUDKA SUFLERA - Jolka Jolka
11:41 - MROZU - Napad
11:45 - TURBO - Dorosłe dzieci
11:54 - KRZYSZTOF ZALEWSKI - Kurier
12:06 - LOCH CAMELOT - MARSZ POLONIA
12:13 - VARIUS MANX - Ten sen
12:16 - SARSA - Motyle i Ćmy
12:25 - LOCH CAMELOT - Piechota
12:27 - SZTYWNY PAL AZJI - SPOTKANIE Z...
12:34 - KULT - POLSKA
12:39 - VOO VOO - Bo Bóg Dokopie
12:43 - KOBRANOCKA - Kocham cię jak Irlandię
12:48 - CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Kocham Cię
12:52 - BEDNAREK - Euforia
12:56 - ZAKOPOWER - Boso
13:06 - KAYAH - Na językach
13:10 - MAANAM - Krakowski Spleen
13:15 - KRZYSZTOF KRAWCZYK - Chciałem być
13:18 - MELA KOTELUK - Odprowadź
13:27 - LOCH CAMELOT - WARSZAWIANKA
13:29 - BRACIA - To jest mój dzień
13:33 - Kazik & Kwartet ProForma - Gdybym miał kogoś
13:36 - Grzegorz Hyży - Pech to nie grzech
13:40 - STRACHY NA LACHY - Obłąkany Obłok
13:44 - IGOR HERBUT - Wkręceni
13:47 - Marcin Sójka - Lepiej
13:50 - KORTEZ - Doskonały Dzień
13:55 - ZBIGNIEW WODECKI - Lubię Wracać Tam gdzie Byłem
14:00
Popołudnie z Polskim Radiem Białystok - Andrzej Bajguz

Graliśmy:
14:05 - LOKA - Prawdziwe powietrze
14:08 - Paweł Domagała - Weź nie pytaj
14:13 - EDYTA BARTOSIEWICZ - Miłość jak ogień
14:21 - LOCH CAMELOT - Święta Miłości Kochanej Ojczyzny
14:23 - Don&RL9 Mesajah - NIE PODDAWAJ SIĘ
14:26 - CZESŁAW NIEMEN - Wspomnienie
14:30 - FISZ EMADE TWORZYWO - Biegnij dalej sam
14:35 - DAWID PODSIADŁO - Małomiasteczkowy
14:39 - BARANOVSKI - Luźno
14:43 - Obywatel G. C. - Nie pytaj o Polskę
14:49 - RENATA PRZEMYK - Babę zesłał Bóg
14:52 - LOCH CAMELOT - PRZYBYLI UŁANI
14:54 - MARTA GAŁUSZEWSKA - Nie mów mi nie
15:05 - MROZU & TOMSON - Jak nie my to kto
15:09 - DARIA ZAWIAŁOW - Hej hej!
15:13 - MAREK GRECHUTA - OJCZYZNA
15:16 - JULIA MARCELL - TARANTINO(single-edit)
15:22 - LOCH CAMELOT - Jak długo w sercach naszych
15:25 - BUDKA SUFLERA - Jest taki samotny dom
15:32 - CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Kocham wolność
15:36 - Voo Voo, Organek - Palec na cynglu
15:39 - HAPPYSAD - Zanim pójdę
15:43 - Zalewski, Podsiadło, Kortez - Początek
15:48 - BRODKA & A_GIM - Wszystko czego dziś chcę
15:54 - SARSA - Zakryj
16:09 - Sound'n'Grace & Filip Lato - 100
16:12 - REZERWAT - Zaopiekuj się mną
16:17 - FISZ EMADE TWORZYWO - Biegnij dalej sam
16:18 - MAANAM - Nie poganiaj mnie bo tracę oddech
16:21 - BLUE CAFE - Między Nami
16:25 - KULT - Hej czy nie wiecie
16:35 - MAREK GRECHUTA - JESZCZE POŻYJEMY
16:39 - SZTYWNY PAL AZJI - SPOTKANIE Z...
16:43 - LAO CHE - NIE RAJ
16:47 - ANIA DĄBROWSKA - Bawię się świetnie
16:51 - KORTEZ - Od Dawna Już Wiem
16:55 - PERFECT - Niepokonani
17:00

Graliśmy:
17:06 - ORGANEK - Niemiłość
17:11 - JACEK KACZMARSKI - Nasza klasa
17:37 - LOCH CAMELOT - MY PIERWSZA BRYGADA
17:40 - WINNICA - Marsz Marsz Polonia
17:44 - VARIUS MANX - Wolne Ptaki
17:47 - BEDNAREK - TALIZMAN
17:51 - ZAKOPOWER - Bóg wie gdzie
17:54 - LAO CHE - Stare Miasto
18:00
Na Kresach - Źmicier Kościn

18:30
Ukraińska Dumka - Eugeniusz Ryżyk

18:45
Pod znakiem Pogoni - Anna Petrovska

19:00
Strefa dobrego bluesa - Marcin Kozłowski

Graliśmy:
19:08 - SOSNOWSKI - Prosta Piosenka o Przemijaniu
19:16 - SOSNOWSKI - Na Złom
19:23 - SOSNOWSKI - Deszcz
19:27 - SOSNOWSKI - Gniew
19:31 - Gorczyca feat. Szymon Pejski - Kto się boi ten znika
19:35 - MACIEJ LIPINA - Cały świat
19:40 - MACIEJ LIPINA - Wzgórze
19:45 - CHEAP TOBACCO - NIEIDEALNI
19:49 - CHEAP TOBACCO - DWA ŚWIATY
19:54 - MAGDA PISKORCZYK - Czarno-czarny film
20:04 - HARLEM - Niebieski listopad
20:07 - HARLEM - Tylko popiół tylko dym
20:11 - HARLEM - Mój Dobry Dzień
20:14 - The Jan Gałach Band - Ostatnia jesień
20:21 - The Jan Gałach Band - Hyde
20:26 - F.B.I. - Bezsenność
20:33 - F.B.I. - Gdy Wracałem...
20:41 - TADEUSZ NALEPA - Modlitwa
20:50 - KASA CHORYCH - Obserwator
20:55 - KASA CHORYCH - Nie ostatni blues
21:06 - Cynamonowa Kaczka - Blues Leona Próchniewskiego
21:11 - Cynamonowa Kaczka - Daj mi sen
21:17 - Cynamonowa Kaczka - Blues Niekochanych
21:23 - BRACIA I SIOSTRY - Sobą być
21:26 - BRACIA I SIOSTRY - Czego bym chciał
21:30 - ELŻBIETA MIELCZAREK - WYSZEDŁEŚ
21:37 - HARLEM - NIM PRZYJDZIE WIOSNA
21:45 - DŻEM - HARLEY MÓJ
21:49 - DŻEM - NAIWNE PYTANIA
22:00

Graliśmy:
22:05 - T.LOVE - Love love love
22:08 - DE MONO - Najlepsze pozostanie
22:11 - HABAKUK - ŹRÓDŁO
22:35 - MAREK GRECHUTA - BĘDZIESZ MOJĄ PANIĄ
22:36 - REPUBLIKA - Biała Flaga
22:41 - EDYTA BARTOSIEWICZ - Witaj w moim świecie
22:44 - FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF - KOCHAĆ CZASEM, ZNACZY UMIEĆ NIE BYĆ RAZEM
22:49 - BUDKA SUFLERA - Nie wierz nigdy kobiecie
22:54 - HAPPYSAD - W piwnicy u dziadka
Graliśmy:
23:00 - MAROON 5 - One more night
23:04 - MONIKA BRODKA - VARSOVIE
23:07 - T.LOVE - Jazda
23:11 - THE ROLLING STONES - Miss You
23:15 - KULT - Lewy czerwcowy
23:19 - Alle Farben & ILIRA - Fading
23:22 - PECTUS - Oceany
23:25 - RED HOT CHILI PEPPERS - Otherside
23:30 - SIMPLY RED - If You don't know me by now
23:33 - ROBERT CHOJNACKI & ANDRZEJ PIASECZNY - Prawie do nieba
23:37 - ALVARO SOLER - La Libertad
23:40 - SOFA - Ona Movie
23:43 - DEPECHE MODE - Free Love
23:47 - BEN E. KING - Stand by me
23:50 - MYSLOVITZ - Chłopcy
23:54 - JASON MRAZ - Life is wonderful
23:58 - MAREK GRECHUTA - Tango Anawa
Piątek
8 listopada 2019
Sobota
9 listopada 2019
Niedziela
10 listopada 2019
Wtorek
12 listopada 2019
Środa
13 listopada 2019
Czwartek
14 listopada 2019


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok