Radio Białystok | Ramówka

RAMÓWKA


niedziela
19 maja 2019
Graliśmy:
00:00 - EDYTA BARTOSIEWICZ - Jenny
00:04 - PERFECT - Ale w koło jest wesoło
00:08 - ANNIE LENNOX - Shining Light
00:12 - ELEKTRYCZNE GITARY - Przewróciło się
00:16 - MICHAEL JACKSON - Say Say Say
00:20 - LADY PANK - Stacja Warszawa
00:24 - KT TUNSTALL - Saving My Face
00:28 - AMY MACDONALD - 4th Of July (album)
00:31 - YUGOTON & PAWEŁ KUKIZ - O Nic Nie Pytaj
00:35 - SIMON AND GARFUNKEL - The Boxer
00:41 - PET SHOP BOYS - It's A Sin
00:45 - QUEEN - We Are The Champions
00:48 - LAO CHE - Klucznik / Rozdziobią Nas Kruki i Wrony
00:52 - DIRE STRAITS - Brothers in Arms
00:57 - BLENDERS - CIĄGNIK
01:00 - ELIZA DOOLITTLE - Skinny Genes
01:03 - DE MONO - Najlepsze pozostanie
01:06 - VARIUS MANX - Piosenka księżycowa
01:08 - KASABIAN - You’re In Love With A Psycho
01:12 - STANISŁAW SOYKA - Zobacz we mnie człowieka
01:15 - ZAZ - La fee
01:19 - DURAN DURAN - Come Undone
01:23 - KAYAH - Za późno
01:26 - GUNS N'ROSES - November Rain
01:34 - TORI AMOS - Bouncing Off The Cloud
01:38 - AGA ZARYAN & GRZEGORZ TURNAU - To jedno
01:41 - GARY MOORE - Still Got The Blues
01:46 - GOYA - Dobre sny
01:49 - PINK FLOYD - Hey You
01:54 - NIALL HORAN - On The Loose (Radio Mix)
01:56 - DEPECHE MODE - Personal Jesus
02:00 - ROXETTE - SLEEPING IN MY CAR
02:03 - JANUSZ RADEK - Kiedy u.... kochanie
02:08 - BELINDA CARLISLE - Leave a light on
02:12 - WAGLEWSKI & FISZ & EMADE - Ojciec
02:16 - BORYSEWICZ & KUKIZ - Jeśli Tylko Chcesz
02:20 - CELINE DION - I drove all night
02:24 - KORTEZ - Zostań
02:28 - ROBBIE ROBERTSON - Somewhere Down The Crazy River (with Sammy BoDean)
02:33 - Celestal feat. Rachel Pearl & Grynn - Old School Romance
02:36 - NATALIA PRZYBYSZ - Nazywam się niebo
02:41 - ED SHEERAN - The A Team
02:45 - PIN - Konstelacje
02:49 - SAM BROWN - Stop!
02:52 - MADONNA - The power of good-bye
02:57 - ANDRZEJ PIASECZNY - Z głębi
03:00 - SANTANA & MICHELLE BRANCH - I'm Feeling You
03:04 - ENEJ - Symetryczno-liryczna
03:07 - VAYA CON DIOS - What's A Woman
03:11 - THE POLICE - Message In A Bottle
03:16 - MARTA GAŁUSZEWSKA - Jeden Dzień
03:19 - LOU REED - Walk On The Wild Side
03:23 - KULT - Baranek
03:27 - RUDIMENTAL FEAT. JESS GLYNNE, MACKLEMORE & DAN CAPLEN - These Days
03:31 - INXS - Need You Tonight
03:34 - Grzegorz Hyży - Niech pomyślą, że to ja
03:38 - TRAVIS - SING
03:41 - THE DOORS - Love Me Two Times
03:45 - BRACIA - To jest mój dzień
03:48 - THE CARS - Drive
03:52 - GENESIS - Follow You Follow Me
03:56 - SARSA - Zakryj
03:59 - BLACK - Wonderful Life
04:00 - MAROON 5 & CHRISTINA AGUILERA - Moves like Jagger
04:03 - LANBERRY - Nie ma mnie
04:07 - LENE MARLIN - Here We Are
04:10 - KRZYSZTOF ZALEWSKI - Miłość Miłość (Radio Edit)
04:14 - ENYA - Wild Child
04:17 - URIAH HEEP - Lady In Black
04:21 - ANNA MARIA JOPEK - Gdy mówią mi
04:26 - ALAN WALKER FEAT. AURA & TOMINE HARKET - Darkside
04:29 - ANIA RUSOWICZ - Za daleko mieszkasz miły
04:33 - BILLY IDOL - Eyes Without A Face
04:37 - PATRYCJA MARKOWSKA - Wielokropek
04:41 - LOS LOBOS - La Bamba
04:43 - ROGER WATERS - The Tide Is Turning
04:48 - POPARZENI KAWĄ TRZY - Życie ułożyć
04:52 - SCORPIONS - White dove
04:56 - REPUBLIKA - Telefony
05:00
Bezpłatne Audycje Wyborcze

Graliśmy:
05:00 - R.E.M. - Bang And Blame
05:10 - KASIA KOWALSKA - Maskarada
05:14 - ROBERT GAWLIŃSKI - O Sobie Samym
05:30
Nowy dzień

Graliśmy:
05:33 - ANITA LIPNICKA - Moje oczy są zielone
05:37 - HEY - Mru-Mru
05:40 - RENATA PRZEMYK - Babę zesłał Bóg (akustycznie)
05:43 - MALEŃCZUK & WAGLEWSKI - Koledzy
05:46 - HABAKUK - Życia rytm
05:49 - DE MONO - Asfaltowe Łąki
05:53 - WILKI - Bohema
05:56 - Obywatel G. C. - Tak... tak... to ja
06:04 - STEREOPHONICS - Innocent
06:08 - AUGUSTANA - Sweet And Low
06:12 - T.LOVE - Na bruku
06:15 - BASIA - Crusing for bruising
06:19 - EDYTA BARTOSIEWICZ - Opowieść
06:24 - ANIA DĄBROWSKA - Porady na zdrady (Dreszcze)
06:28 - BON JOVI - Always
06:33 - MROZU - Szerokie wody
06:37 - MICHAEL JACKSON - You Are Not Alone
06:42 - HAPPYSAD - Mów mi dobrze
06:45
Z Bogiem nad Bugiem - ks. Marcin Gołębiewski

07:00
Nowy dzień

Graliśmy:
07:08 - ROD STEWART - Rhythm of my heart
07:15
Przed wyjściem do cerkwi - Anna Choruży

07:30
Głos polskich Litwinów - Robert Słowik

08:00
Ukraińska Dumka - Eugeniusz Ryżyk

08:30
Pod znakiem Pogoni - Źmicier Kościn

09:00
Podróże po kulturze - Andrzej Bajguz

Graliśmy:
09:13 - BEE GEES - Night Fever
09:18 - OH WONDER - High on Humans (Album Version)
09:35 - HOZIER - Take Me To Church (Radio Edit)
09:39 - LORA SZAFRAN - Tańcz mnie po miłości kres
09:43 - MACIEJ ZEMBATY - USZY
09:51 - BLUR - OUT OF TIME
09:55 - TARTAS - Tyle
10:08 - Mazolewski & Porter - Don't Ask Me Questions
10:17 - GRACE JONES - I've Seen This Face Before (Libertango)
10:26 - JASON MRAZ - BUTTERFLY
10:35 - THE BEATLES - Can't buy me love
10:45 - ALINA ORLOVA - Silkas
10:54 - JANUSZ PRUSINOWSKI KOMPANIA - Deszczowy
11:07 - PABLOPAVO I LUDZIKI - INDZIEJ
11:17 - MICHAŁ "CIRA" CIRUK - Pierwsza Pocztówka
11:25 - FRED ASTAIRE - BACHELOR'S DINNER SONG
11:34 - ARETHA FRANKLIN WITH BONNIE RAITT AND G. ESTEFAN - YOU MAKE ME FEEL LIKE A NATURAL WOMAN
11:39 - ST GERMAIN - ROSE ROUGE
11:49 - Kaja i Janusz Prusinowscy - Królewna, smok i Święty Jerzy - pieśń
11:54 - Golden Parazyth - Hello My Friend
12:00
Bajkowy południk - Olga Gordiejew

Graliśmy:
12:10 - NIE WIEM KTO - Samochwała
12:18 - Eryk Waszczuk - Horyzont (Radio Edit)
12:27 - Michal Bajor - Tancowala Igla z Nitka
12:30
Ewangelia i Życie - ks. Karol Piniewski

13:00
Bezpłatne Audycje Wyborcze

Graliśmy:
13:06 - THE ROLLING STONES - Don't Stop
13:25 - DUA LIPA & BLACKPINK - Kiss and Make Up
13:28 - TAYLOR SWIFT - Blank Space
13:30
Niedzielna lekkość bytu - Wojciech Kujałowicz

Graliśmy:
13:33 - WILKI - Nie pokonasz miłości
13:36 - GROMEE FEAT. WURLD & DEVVON TERRELL - Love Me Now
13:40 - KASIA KOWALSKA - Prowadź mnie
13:47 - Dynoro & Ina Wroldsen - Obsessed
13:51 - BILLY JOEL - The Downeaster "Alexa":
13:55 - U2 - Stay (Faraway, So Close!)
14:06 - VANCE JOY - Riptide
14:09 - PIOTR CUGOWSKI - Zostań ze mną
14:12 - ENEJ - Zagubiony
14:17 - SIA - I'm Still Here
14:20 - LANBERRY - Mówiłeś
14:24 - CULTURE CLUB - Do You Really Want to Hurt Me
14:28 - Marcin Sójka - Zaskakuj mnie (Radio Edit)
14:31 - RAG'N'BONE MAN - Skin
14:34 - SARSA - Carmen
14:38 - ROBERT PLANT - Big log
14:43 - IMAGINE DRAGONS - Bad Liar
14:47 - FISZ EMADE TWORZYWO - Dwa Ognie
14:51 - Dean Lewis - 7 Minutes
14:55 - BARANOVSKI - Zbiór
15:06 - KATY PERRY - Roar
15:10 - MROZU - Napad
15:21 - STING - It's Probably Me
15:26 - Paweł Domagała - Wystarczę ja
15:33 - LADY PANK - Pani moich snów
15:37 - SHANGUY - Toukasee
15:48 - ANITA LIPNICKA - Wszystko się może zdarzyć
15:52 - L.B.ONE FEAT. LAENZ - Tired Bones
15:55 - TALK TALK - It's My Life
16:06 - MIDNIGHT OIL - Beds Are Burning
16:19 - ANIA DĄBROWSKA - W głowie
16:30 - KASIA POPOWSKA - Lecę tam
16:41 - MYSLOVITZ - Mieć czy być
16:45 - CHRIS REA - Looking For The Summer
16:50 - Luis Fonsi & Demi Lovato - Echame La Culpa
16:53 - ERIC CLAPTON - Wonderful Tonight
17:07 - MADCON - Don't Worry
17:12 - MELA KOTELUK - Odprowadź
17:21 - AMY MACDONALD - Dream On
17:28 - TAYLOR SWIFT feat. Brendon Urie of Panic! At The Disco - ME!
17:32 - ENEJ - Lili
17:41 - MARGARET - What You Do
17:44 - Sheppard - Let Me Down Easy (Radio Edit)
17:48 - Ania Karwan - Głupcy
17:51 - KRZYSZTOF ZALEWSKI - Kurier
17:56 - JOHN PARR - St. Elmo's Fire (Man In Motion)
18:00
Transmisja meczu - Jerzy Kułakowski

Graliśmy:
18:54 - GEORGE EZRA - Shotgun
18:57 - SIOSTRY MELOSIK - BATUMI
19:00 - CHARLIE WINSTON - The Weekend
20:00
Bezpłatne Audycje Wyborcze

Graliśmy:
20:58 - SHANGUY - King Of The Jungle
21:00
Retransmisja koncertu muzyki cerkiewnej

Graliśmy:
21:58 - ALAN WALKER FEAT. SOPHIA SOMAJO - Diamond Heart
22:00
Metal Hammer Show - Marcin Kozłowski

Graliśmy:
23:00 - STING - Brand new day
23:04 - ELTON JOHN - Made in England
23:07 - ANDRZEJ PIASECZNY - Wiatr w skrzydła
23:11 - THE ANIMALS - Don't Let Me Be Misunderstood
23:13 - ELEKTRYCZNE GITARY - Wytrąciłaś
23:16 - JOHN MAYER - New Light
23:20 - STANISŁAW SOYKA - Są na tym świecie rzeczy
23:23 - TANITA TIKARAM - Twist in My Sobriety
23:27 - HOZIER - Take Me To Church (Radio Edit)
23:31 - MROZU - Mgła
23:35 - TINA TURNER - We don't need another hero
23:39 - HEY - Faza delta
23:43 - BIC RUNGA - Winning Arrow
23:46 - P!NK - What About Us
23:50 - GOYA - Mój
23:53 - LABRINTH & EMILY SANDE - Beneath Your Beautiful
23:58 - Grzegorz Hyży - Pod Wiatr
Czwartek
16 maja 2019
Piątek
17 maja 2019
Sobota
18 maja 2019
Poniedziałek
20 maja 2019
Wtorek
21 maja 2019
Środa
22 maja 2019


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok