Radio Białystok | Sport | Trzeci z czterech biegów Grand Prix Zwierzyńca [zdjęcia]

Trzeci z czterech biegów Grand Prix Zwierzyńca [zdjęcia]

12.05.2019, 14:35, akt. 15:00

Blisko 80 zawodników ścigało się alejkami Parku Konstytucji 3. Maja i ścieżkami Lasu Zwierzynieckiego w Białymstoku. To trzeci z biegów zaliczanych do Grand Prix Zwierzyńca.

Trzeci z czterech biegów Grand Prix Zwierzyńca, fot. Sylwia Krassowska

0:00
0:00
Trzeci z czterech biegów Grand Prix Zwierzyńca - relacja Marcina Mazewskiego | Pobierz plik.

Zawodnicy na trasę 10-kilometrowego biegu wyruszyli - tradycyjnie sprzed Pomnika Żołnierzy 42. Pułku Piechoty.

Zwyciężył Wojciech Augustynowicz, drugi był Krzysztof Czajkowski, a trzeci Andrzej Czerwiński.

Pierwszą kobietą na mecie była Magdalena Parchowska (wygrała wszystkie 3 z 4 biegów tegorocznego cyklu), za nią przybiegła Magdalena Borowska, a trzecia była Aleksandra Zinówko.

Finał Grand Prix Zwierzyńca już 9 czerwca. Start i meta będą wówczas na Stadionie Miejskim przy Słonecznej. Organizatorzy zaplanowali także bieg towarzyszący na 5 kilometrów oraz zawody dziecięce.

| red: sk

Kilka dystansów, kategorii wiekowych, a także rywalizacja dla fanów Nordic Walking. W Grajewie odbył się XXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka.

Radiowy doping na trasie białostockiego półmaratonu [zdjęcia, wideo]

5.05.2019, 16:18

Żywiołową muzyką, głośnym krzykiem i oklaskami dopingowaliśmy biegaczy na trasie 7. PKO Białystok Półmaratonu.

Ponad 4 tysiące biegaczy na trasie 7. PKO Białystok Półmaratonu [zdjęcia]

5.05.2019, 15:58

To było wielkie święto biegaczy uhonorowane dwoma rekordami trasy.

Blisko 200 biegaczy wzięło udział w pierwszym biegu w ramach Grand Prix Zwierzyńca

24.03.2019, 12:31

Pokonali 10 kilometrów - trasa wiodła alejkami Parku Konstytucji 3 Maja oraz Lasu Zwierzynieckiego w Białymstoku.