Radio Białystok | Sport | Martin Kostal: zagraliśmy dwie różne połowy, nie możemy grać tak jak w pierwszej części [wideo]

autor: Jerzy Kułakowski, Wojciech Szubzda

8.11.2019, 23:22, akt. 9.11.2019, 00:07

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 1:3 (0:2) na wyjeździe z Piastem Gliwice. Rywale - mistrzowie Polski - dzięki wygranej awansowali na pozycję lidera. Żółto-czerwoni w takim samym stosunku przegrali poprzedni mecz na wyjeździe z Wisłą Płock.

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, 12.05.2019, fot. Joanna Szubzda

Martin Kostal: musimy coś zmienić w naszej grze

Skrzydłowy Jagiellonii w meczu z Piastem asystował przy golu Jesusa Imaza, jednak nie wystarczyło to chociażby do remisu z "Piastunkami". W drugiej połowie musiał opuścić boisko ze względu na kontuzję. Kostal powiedział po meczu, że Jagiellonia zagrała dwie różne połowy, ale taka gra jak w pierwszej części spotkania jest niedopuszczalna i zespół musi coś zmienić. Cała wypowiedź Martina Kostala dostępna jest na kanale You Tube Polskiego Radia Białystok.

Ivan Runje: wygrał dzisiaj lepszy zespół

Drugi kapitan Jagiellonii powiedział po porażce z Piastem Gliwice, że spotkanie wygrał lepszy zespół. Runje dodał, że pierwsza połowa w wykonaniu Żółto-Czerwonych była bardzo słabo zagrana. Chrowat mówił, że oczekiwania kibiców wobec drużyny są momentami zbyt wygórowane, a na Jagiellonię spada często ogromna krytyka. Dodał, że cały zespół stawia sobie wysoko cele na ten sezon. Cała wypowiedź Ivana Runje dostępna jest na radiowym kanale You Tube.

| red: rbon

Napastnik Jagiellonii wygrał plebiscyt prowadzony na oficjalnych kontach społecznościowych PKO Ekstraklasy.

Jagiellonia przegrała w Gliwicach - to druga z rzędu porażka zespołu na wyjeździe [zdjęcia, wideo]

9.11.2019, 01:59