Radio Białystok | Sport | Maciej Makuszewski: Szkoda, że nie udało się zdobyć trzech punktów

Maciej Makuszewski: Szkoda, że nie udało się zdobyć trzech punktów

20.02.2021, 19:31, akt. 21.02.2021, 00:26

Zawodnikom Jagiellonii Białystok nie udało się wygrać z przedostatnim w tabeli Podbeskidziem Bielsko-Biała. W sobotnim (20.02) meczu żółto-czerwoni zremisowali z Góralami 1:1. Gola dla białostoczan strzelił Bartłomiej Wdowik, dla rywali trafił Rafał Janicki.

Maciej Makuszewski, fot. Joanna Szubzda

Maciej Makuszewski: Cała pierwsza połowa była słaba

Cała pierwsza połowa była słaba. Przegrywaliśmy praktycznie wszystkie pojedynki jeden na jeden. I tutaj Podbeskidzie na pewno lepiej się czuło w pierwszej połowie od nas. Ale myślę, że drugą połowę zdecydowanie już lepiej zagraliśmy. Mieliśmy swoje okazje. Żałuję, że to akurat ja byłem wychylony w tej sytuacji bramkowej na 2:1. No ale jednak takie jest życie, a VAR nie pomógł nam w tej sytuacji. Ogólnie szkoda, że na tym terenie nie udało się zdobyć trzech punktów. Druga połowa napawa optymizmem. Ta pierwsza była słaba, nie ma co ukrywać

- mówił po meczu skrzydłowy Jagi Maciej Makuszewski.

Bartłomiej Wdowik: Zabrakło nam skuteczności

No na pewno były dwie różne połowy. W pierwszej zagraliśmy bardzo słabo. Straciliśmy głupio bramkę po stałym fragmencie. W drugiej połowie już dominowaliśmy, szkoda, że bramki nam nie uznali. Dzisiaj grałem na lewym skrzydle. Fajnie, że strzeliłem bramkę, szkoda, że nie dała trzech punktów. Szkoda, że drugiej nie dołożyłem. Zabrakło nam skuteczności, spokoju pod bramką. W końcówce zabrakło nam szczęścia, a mogliśmy wygrać ten mecz

- mówił po meczu obrońca żółto-czerwonych Bartłomiej Wdowik.

źródło: Biuro Prasowe Jagiellonii Białystok | red: mag, wsz

Piłkarze Jagiellonii Białystok poznali terminarz 21. kolejki ekstraklasy. Zmierzą się w niej z liderującą obecnie w tabeli Pogonią Szczecin.

Bramkarz Jagiellonii Xavier Dziekoński znowu w "11" kolejki ekstraklasy

18.02.2021, 09:47

Młody bramkarz Jagiellonii Białystok Xavier Dziekoński wyróżniony przez spółkę Ekstraklasa S.A. Znalazł się w "11" kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

Bogdan Zając: "Serduchem" wywalczyliśmy ten cenny punkt

14.02.2021, 20:36

Podział punktów w meczu Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa w piłkarskiej ekstraklasie. Żółto-czerwoni zremisowali 1:1 (1:1) w spotkaniu z mistrzem Polski. Gole strzelili: Jesus Imaz i Tomas Pekhart.

Xavier Dziekoński: Wisła narzuciła ciężkie warunki

7.02.2021, 21:29

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 0:2 (0:0) wyjazdowe spotkanie z Wisłą Kraków w ekstraklasie. Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach - przy silnym mrozie i zmrożonej murawie.

Nigeryjczyk Godfrey Stephen Bitok to nowy zawodnik Jagiellonii Białystok

5.02.2021, 21:47

Działacze Jagiellonii Białystok pozyskali kolejnego zawodnika w tym roku. Do żółto-czerwonych dołączył 20-letni Nigeryjczyk Godfrey Stephen Bitok.