Radio Białystok | Sport | Bartłomiej Wdowik: Straciliśmy dwa punkty, powinniśmy ten mecz wygrać

Bartłomiej Wdowik: Straciliśmy dwa punkty, powinniśmy ten mecz wygrać

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

18.04.2021, 17:51, akt. 20:47

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 2:2 w wyjazdowym spotkaniu z Wisłą Płock. Żółto-czerwoni prowadzili już 2:0, ale dali sobie strzelić dwa gole w drugiej połowie. Rywale wyrównali w 96., ostatniej minucie meczu.

źródło: screen z konferencji prasowej

Bartłomiej Wdowik: W pierwszej połowie fajnie graliśmy, dominowaliśmy

W pierwszej połowie fajnie graliśmy, dominowaliśmy. A w drugiej połowie trochę nas Wisła przycisnęła, ale odpowiedzieliśmy bramką na 2:0. Prowadziliśmy, mieliśmy wszystko pod kontrolą no i takie dwie głupie bramki. Będziemy to analizować. Taka bramka, ta ostatnia, nie powinna paść. Mogliśmy jakoś lepiej zareagować. Na pewno jesteśmy niezadowoleni. Straciliśmy dwa punkty. Powinniśmy ten mecz wygrać. Mamy trzy mecze w ciągu dziewięciu dni i będziemy iść dalej, w górę tabeli

- mówił po meczu obrońca Jagiellonii Bartłomiej Wdowik.

Jesus Imaz: Powinniśmy wygrać tę grę

To nasza wina, że w ostatnich minutach traciliśmy bramkę. Powinniśmy wygrać tę grę. Mieliśmy kilka sytuacji, żeby zamknąć grę, żeby strzelić kolejne gole, ale nie udało się nam. Taki jest futbol. Jeśli nie zdobywasz bramek, dajesz szansę przeciwnej drużynie.

- mówił po meczu pomocnik Jagiellonii Białystok Jesus Imaz.

źródło: Biuro Prasowe Jagiellonii Białystok | red: mag, wsz

Jagiellonia Białystok traci bramkę w 96. min. i remisuje z Wisłą Płock [zdjęcia]

18.04.2021, 16:59