Radio Białystok | Sport | Szymon Marciniak poprowadzi mecz Jagiellonii ze Stalą Mielec

Szymon Marciniak poprowadzi mecz Jagiellonii ze Stalą Mielec

autor: Wojciech Szubzda

19.04.2021, 21:36, akt. 21:45

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów najbliższej kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra w środę (21.04) o 18:00 ze Stalą Mielec, a arbitrem tego spotkania będzie Szymon Marciniak.

Szymon Marciniak podczas meczu Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 20.03.2021, fot. Joanna Szubzda

Szymon Marciniak sędzią meczu ze Stalą

Jagiellonia Białystok w najbliższej kolejce zagra z jedną z najgorszych drużyn w ekstraklasie - Stalą Mielec. Drużyna z Podkarpacia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i dramatycznie walczy o utrzymanie.

Arbitrem tego pojedynku będzie Szymon Marciniak. 40-letni sędzia w tym sezonie prowadził cztery mecze Jagiellonii. Żółto-czerwoni wygrali jedno z tych spotkań, a trzy zremisowali.

Sędzia meczu Jagiellonia Białystok - Stal Mielec: Szymon Marciniak - (asystenci: Sokolnicki, Sierant; techniczny: T. Marciniak; VAR: Pskit, Sapela).

Początek meczu Jagiellonia Białystok ze Stalą Mielec na stadionie przy ul. Słonecznej w Białymstoku w środę, 21 kwietnia o 18:00. Spotkanie będziemy relacjonować na naszej antenie i w internecie.

W poprzedniej rundzie Stal Mielec wygrała z Jagą 3:1.

| red: wsz

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 2:2 w wyjazdowym spotkaniu z Wisłą Płock. Żółto-czerwoni prowadzili już 2:0, ale dali sobie strzelić dwa gole w drugiej połowie. Rywale wyrównali w 96., ostatniej minucie meczu.

Rafał Grzyb: Jesteśmy bardzo mocno niezadowoleni z tego wyniku

18.04.2021, 17:49

Jagiellonia Białystok traci bramkę w 96. min. i remisuje z Wisłą Płock [zdjęcia]

18.04.2021, 16:59