Radio Białystok | Sport | Xavier Dziekoński: Szkoda tego karnego

Xavier Dziekoński: Szkoda tego karnego

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

18.10.2021, 23:38, akt. 19.10.2021, 00:23

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:1) z Radomiakiem Radom w meczu ekstraklasy. Gole strzelili Fedor Cernych i Karol Angielski z rzutu karnego.

Xavier Dziekoński, fot. Joanna Szubzda

Xavier Dziekoński: Na pewno mam niedosyt, bo czułem, że mam piłkę

Kontrolowaliśmy spotkanie od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty, z małymi przerwami. Szkoda, że nie utrzymaliśmy trzeciego meczu z rzędu na zero z tyłu i szkoda tego karnego. Na pewno mam niedosyt, bo czułem, że mam piłkę, po palcach mi poszła

- powiedział po meczu bramkarz Jagiellonii Xavier Dziekoński.

Fedor Cernych: Cieszy, że strzeliłem bramkę

Cieszy, że strzeliłem bramkę. Szkoda, że dzisiaj tylko jeden punkt to przyniosło. Mieliśmy dobry początek, mieliśmy strzały z daleka. Będziemy dalej trenować, analizować. Chcemy zdobyć trzy punkty w kolejnym meczu. Pojedziemy po zwycięstwo

- powiedział po meczu pomocnik Jagiellonii Fedor Cernych.

Jagiellonia Białystok zmierzy się ze Śląskiem Wrocław w pierwszy weekend listopada

17.10.2021, 18:33

Poznaliśmy terminarz 14. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra w piątek (5.11) o 20:30 na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Mecz będziemy relacjonować na naszej antenie.