Radio Białystok | Sport | Tomas Prikryl: To był ciężki mecz

Tomas Prikryl: To był ciężki mecz

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

27.02.2022, 15:49, akt. 16:22

Piłkarze Jagiellonii Białystok po raz drugi z rzędu zremisowali spotkanie przed własną publicznością. W niedzielnym (27.02) meczu podzielili się punktami z Wartą Poznań po remisie 1:1. Żółto-czerwoni grali w osłabieniu przez prawie cały mecz po czerwonej kartce, którą dostał Bogdan Tiru.

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań, 27.02.2022, fot. Joanna Szubzda

Tomas Prikryl: Najważniejsze, że szybko odpowiedzieliśmy golem

Najważniejsze, że szybko odpowiedzieliśmy golem. Fajnie, że jest remis, bo to był ciężki mecz. Od dwudziestej minuty gra w dziesięciu nie była łatwa. Chcieliśmy zatrzymać przeciwnika, ale tych kontr nie było wiele, czasami to wyglądało jak piłka ręczna. Gdyby czerwona karta była od sześćdziesiątej, a nie od dwudziestej minuty, ta gra inaczej by wyglądała

- powiedział po meczu pomocnik Jagiellonii Białystok Tomas Prikryl.

Karol Struski: Po czerwonej kartce wiedzieliśmy, że to głównie Warta będzie miała piłkę

Po tej czerwonej kartce wiedzieliśmy, że to głównie Warta będzie miała piłkę. My musieliśmy po prostu dobrze się przesuwać, czekać na kontry i przede wszystkim być bardziej zorganizowanym zespołem. Na pewno była dobra reakcja zespołu po tej straconej bramce, no bo następna akcja i mieliśmy wyrównanie. Opłacił się ten pressing

- powiedział po meczu pomocnik Jagiellonii Białystok Karol Struski.

Jagiellonia Białystok remisuje z Wartą Poznań [zdjęcia]

27.02.2022, 13:24

Piłkarze Jagiellonii Białystok po raz drugi z rzędu zremisowali spotkanie przed własną publicznością. W niedzielnym meczu podzielili się punktami z Wartą Poznań po remisie 1:1. Żółto-czerwoni grali w osłabieniu przez prawie cały mecz po czerwonej kartce, którą dostał Bogdan Tiru.

Filip Piszczek podpisał umowę z Jagiellonią Białystok

25.02.2022, 14:18

Jagiellonia Białystok ma nowego zawodnika. To 26-letni napastnik Filip Piszczek. Zawodnik podpisał umowę z żółto-czerwonymi na pół roku z opcją przedłużenia na dwa lata.