Radio Białystok | Sport | Piłkarska młodzieżowa reprezentacja Polski U-21 przegrywa z Grecją w Białymstoku [zdjęcia]

autor: Jerzy Kułakowski, Marcin Mazewski

23.09.2022, 19:00, akt. 23:37

W rozegranym w piątek (23.09) w Białymstoku meczu towarzyskim, piłkarska reprezentacja Polski do 21 lat przegrała z Grecją 0:1.

Polacy przegrali z Grekami po dość wyrównanym meczu, ale jedyna bramka była dziełem gości. Tym samym Michał Probierz nie miał udanego debiutu w roli trenera.

W 49 minucie, po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, strzelił Michail Kosidis. Jak się później okazało, zapewnił tym strzałem zwycięstwo Grecji.

Wcześniej, w pierwszej połowie meczu szansę na bramkę mieli Polacy. Z siódmego metra strzelił Michał Rakoczy. W 55 minucie blisko szczęścia był Jakub Myszor, który z narożnika pola karnego, strzelił bardzo precyzuje. Jednak bramkarz Greków sparował piłkę na to poprzeczkę i akcja nie zakończyła się powodzeniem.

Ostatnią dobrą sytuacją w tym meczu dla Polaków był w 79 minucie - strzał Ariela Mosóra. Także obroniony przez bramkarza przeciwnej drużyny.

Piłkarze biało-czerwoni przegrywają z Grekami 0:1.

We wtorek (27.09) w Suwałkach o godz. 17:30 Polska młodzieżówka zagra z Łotwą.

| red: mark, zmj