Radio Białystok | Sport | Adrian Siemieniec: Trzeba grać do końca o wszystko [wideo]
Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 1:2 (1:2) z Wisłą Płock w meczu ekstraklasy.
Jagiellonia we wtorek (17.03) w zaległym meczu pokonała GKS Katowice, przerywając serię pięciu meczów bez zwycięstwa na krajowym podwórku. W sobotę (22.03) wróciła jednak na niechlubną ścieżkę.
W Białymstoku prowadziła z Wisłą Płock 1:0 po golu Bośniaka Sameda Bazdara w 11. minucie, ale jeszcze przed przerwą dwie bramki dla gości zdobył Australijczyk Deni Jurić.
Jakieś przeklęte jest dla nas to pierwsze miejsce w tym sezonie, bo co wejdziemy na nie, to nie potrafimy wygrać spotkania. To na pewno martwi, ale liga jest szalona i trzeba grać do końca o wszystko, a teraz skupić się, by dobrze przepracować ten okres i wygrać z Lechem (w następnej kolejce) - powiedział trener Jagiellonii Adrian Siemieniec.
Mariusz Misiura: Dokonali dzisiaj czegoś wielkiego
Trener Wisły Płock Mariusz Misiura był pod wielkim wrażeniem wysatępu swojej drużyny w tym meczu.
Ogromne gratulacje dla naszej drużyny (Wisły Płock). Uważam, że dokonali dzisiaj czegoś wielkiego. Wygrać z najlepszą, jak dla mnie, drużyną w Polsce jest dużą rzeczą i my tę dużą rzecz dzisiaj zrobiliśmy. Mówiąc, że jest to najlepsza drużyna w Polsce, nie mam na myśli tylko sposobu jak gra w piłkę, ale też to, jaką tworzycie tutaj w Białymstoku atmosferę - powiedział po meczu Mariusz Misiura.
źródło: PAP | red: pp