Radio Białystok | Sport | Z Jagiellonii do reprezentacji Polski. Norbert Wojtuszek z powołaniem
Obrońca Jagiellonii Białystok Norbert Wojtuszek otrzymał pierwsze powołanie do piłkarskiej reprezentacji Polski.
24-latek znalazł się w gronie zawodników powołanych przez trenera Jana Urbana na zbliżające się mecze towarzyskie.
Do seniorskiej reprezentacji po raz kolejny powołany został też były piłkarz Jagiellonii, 18-letni Oskar Pietuszewski z FC Porto.
31 maja we Wrocławiu Polacy zagrają z Ukrainą, a 3 czerwca w Warszawie podejmą Nigerię.
| red: sk