Radio Białystok | Sport | ŁKS Łomża awansował do baraży o awans do drugiej ligi
Sezon w piłkarskiej trzeciej lidze zakończyły Wigry Suwałki, rezerwy Jagiellonii Białystok i KS Wasilków. Jako jedyni w grze pozostają gracze ŁKS-u Łomża, którzy zajęli w tabeli drugie miejsce i tym samym awansowali do baraży o awans do drugiej ligi.
Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.
W meczu ostatniej kolejki piłkarze z Łomży wytrzymali presję i nie stracili punktów w meczu z Mławianką Mlawa.
U siebie pokonali drużynę z województwa mazowieckiego 2:1.
Spotkanie pierwszej rundy baraży odbędzie się już w środę (3.06). ŁKS zagra na własnym stadionie z Górnikiem Polkowice.
| red: pp