Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.
Stowarzyszenie Pro Salute istnieje od pięciu lat, ale dopiero od dwóch jako organizacja pożytku publicznego zbiera pieniądze w ramach jednego procenta podatku.
Ta młoda organizacja pomogła już wielu osobom i zorganizowała mnóstwo imprez charytatywnych.
W planach są kolejne, a najbliższa rozpocznie się już w weekend. Będzie to V edycja Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjno-Charytatywnej "Łańcuch dobra". Akcja jest powiązana z biciem rekordu długości łańcucha choinkowego z papieru, osiągniętego podczas IV edycji akcji, czyli długości 124 km 930 m 92 cm.
Idea bicia rekordu to zadanie symboliczne - ma pokazać dzieciom z dystrofią, że nie są samotne w swojej chorobie, że jest ogrom ludzi o wielkich sercach, którzy są z nimi, którzy wierzą w nich, są dla nich wsparciem i którzy też podejmują trud walki, może nie z nieuleczalną chorobą, ale z dużym wyzwaniem, jakim jest stworzenie możliwie jak najdłuższego łańcucha.
W ten sposób Stowarzyszenie Pro Salute chce dać im sygnał, że jak uda się zmobilizować dużo osób do zrobienia długiego łańcucha, to oni dadzą radę walczyć z chorobą.
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z siedzibą w Ciechanowcu został założony 1995 r. przez Artura Więzowskiego. Dla jednych klub był początkiem kariery sportowej - zdobywali tytuły mistrzowskie i uprawnienia instruktorskie, dla innych była to tylko krótka przygoda ze sportem.
To szansa dla dzieci i młodzieży na to, by rozwijać swoje sportowe zainteresowania. W audycji przybliżamy działalność Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Stoczek 45" Białystok.
Białostocka Akademia Siatkówki jest stowarzyszeniem zrzeszającym uczniów, rodziców, nauczycieli i sympatyków tego sportu. Jej celem statutowym jest upowszechnianie kultury fizycznej i popularyzacja siatkówki.
Białostocka Fundacja Spe Salvi od lat otacza opieką osoby w kryzysie bezdomności. Pomaga, aktywizuje, udziela bezpłatnych porad psychologiczno-prawnych. Pracuje metodą streetworkingu z osobami wykluczonymi społecznie. Wolontariusze chodzą po ulicach Białegostoku w poszukiwaniu potrzebujących, do których nie dociera pomoc.
Fundacja Szansa dla Niewidomych głosi prawo do informacji, nauki, pracy i odpowiedniej rehabilitacji. Chodzi o to, żeby osoba z niepełnosprawnością wzrokową mogła odnaleźć się w rzeczywistości poprzez wykorzystanie dzisiejszej technologii - w tym także w sztuce, która pozwala żyć piękniej i pełniej.
Fundacja Pojednanie swoją nazwę wzięła od miejsca, w którym powstała – przy sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie. Od początku zajmuje się pomocą rodzinom i osobom uzależnionym.
To miejsce, w którym osoby z różnymi niepełnosprawnościami nie tylko spędzają czas, ale uczą się jak żyć. W wielu przypadkach chodzi o przyswojenie podstawowych czynności niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu.
Głównym celem Fundacji "Glogerianum" jest wszechstronna pomoc w kształceniu dzieci i młodzieży.
Schronisko dla psów "Ciapek" w Hajnówce działa od 2007 roku. Mieści się na obrzeżach miasta i prowadzi je Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Ciapek".
Prowadzący:
Adam Dąbrowski