Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.
To tylko niektóre z inicjatyw, jakie realizuje rodzinna Fundacja Katryński. Założyciele to małżeństwo Danuta i Krzysztof Katryńscy. Właściciele kilku firm m.in. produkujących meble specjalistyczne, laboratoryjne i medyczne. Jak to się zaczęło i jakie są ich plany o tym w "Trzecim Sektorze".
Nie przynoszą leków, ale przynoszą coś, co w szpitalu bywa równie potrzebne - uśmiech, uwagę i chwilę oddechu od trudnej rzeczywistości. Wolontariusze suwalskiego oddziału Fundacji Dr Clown odwiedzają pacjentów, pokazując, że terapia śmiechem to coś więcej niż zabawa.
Fundacja Glogerianum powstała 22 sierpnia 2005 r. z inicjatywy red. Stanisława Zagórskiego, prezesa Społecznego Stowarzyszenia Prasoznawczego "Stopka". Siedzibą Fundacji jest Łomża.
UKŻ Siódemka Białystok to prężnie działający w naszym regionie klub żeglarski - szkolący zawodników w klasach: Optimist i Laser.
Rotary to światowa organizacja humanitarna, która ma ponad 1,4 miliona członków w ponad 200 krajach. Rotary w Polsce ma ponad 90 lat historii, a Klub Rotary w Białymstoku powstał w 2016 roku.
Fundacja Onkologiczna Rakiety działa od około 14 lat. Od początku koncentruje się na wspieraniu osób zmagających się z chorobą nowotworową, oferując im nie tylko realną pomoc, ale także zrozumienie i towarzyszenie w trudnym czasie leczenia.
Fundacja Pro Anima, jedna z najbardziej aktywnych organizacji kulturalnych w Białymstoku, działa na rzecz promocji muzyki klasycznej, edukacji artystycznej oraz wspierania lokalnych twórców.
Klub Amazonki w Białymstoku to organizacja pożytku publicznego, która działa od ponad 30 lat na rzecz kobiet z chorobą nowotworową piersi. Tworzy bezpieczne miejsce, w którym każda kobieta dotknięta diagnozą może znaleźć zrozumienie, wsparcie i drogę do zdrowia – zarówno fizycznego, jak i psychicznego.
Pierwsza w Białymstoku i jedyna taka w kraju kawiarnia, w której pracować będą osoby z niepełnosprawnościami, jest prawie gotowa. Znajduje się w centrum miasta - serwowana będzie tam aromatyczna kawa i dobre jedzenie, z obsługą na najwyższym poziomie. To wyjątkowe miejsce jest dziełem Stowarzyszenia My Dla Innych.
"Małe cuda" to działająca od dwóch lat białostocka fundacja, która wspiera finansowo, ale też emocjonalnie rodziców maluchów z niepełnosprawnościami.
Prowadzący:
Anna Auron-Wasilewska