Radio Białystok | Wiadomości | Adam Nawałka nie będzie już trenerem reprezentacji Polski

Adam Nawałka nie będzie już trenerem reprezentacji Polski

3.07.2018, 12:20, akt. 12:28

Adam Nawałka nie będzie już selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Jego umowa obowiązywała do zakończenia mistrzostw świata w Rosji i nie zostanie przedłużona.

Adam Nawałka, Białystok, 25.10.2013, fot. Joanna Żemojda

O zmianie na stanowisku trenera reprezentacji poinformował we wtorek (03.07) prezes PZPN - Zbigniew Boniek, na konferencji z udziałem Adama Nawałki

Z drużyną narodową Adam Nawałka pracował pracował od 2013 roku.

Na ostatnich mistrzostwach świata w Rosji Polska nie zdołała wyjść z grupy przegrywając z Senegalem 1:2 i Kolumbią 0:3 oraz zwyciężając 1:0 Japonię.

źródło: IAR | red: mag

Po porażkach 1:2 z Senegalem i 0:3 z Kolumbią polscy piłkarze na koniec swoich występów na mundialu w Rosji zagrali w czwartek (28.06) z Japonią w Wołgogradzie. W 59 minucie bramkę Polsce strzelił Jan Bednarek.

Wysoka porażka Polski z Kolumbią i koniec marzeń o awansie z grupy na MŚ

24.06.2018, 05:20

Polska przegrała z Kolumbią 0:3. W 40. minucie spotkania gola dla rywali zdobył Yerry Mina. W 70. minucie podwyższył prowadzenie Falcao. Pięć minut później trafił Cuadrado.

Polska przegrała z Senegalem 1:2 na MŚ w Rosji

19.06.2018, 03:14

Biało-czerwoni ulegli w Moskwie Senegalowi 1:2 w swoim pierwszym spotkaniu piłkarskich mistrzostw świata.