Radio Białystok | Wiadomości | Władze browaru i miasta Łomża zapowiadają ściślejszą współpracę

Władze browaru i miasta Łomża zapowiadają ściślejszą współpracę

autor: Adam Dąbrowski

27.11.2019, 10:06, akt. 11:08

Miasto Łomża zacieśnia współpracę z marką "Łomża". Taką deklarację złożyli prezydent Mariusz Chrzanowski i reprezentujący właściciela marki czyli spółkę Van Pur - Michał Szabłowski.

Michał Szabłowski i Mariusz Chrzanowski, fot. Adam Dąbrowski
Michał Szabłowski i Mariusz Chrzanowski, fot. Adam Dąbrowski

Dobrym początkiem współpracy było sponsorowanie przez browar jednej ze stacji roweru miejskiego ŁOKER, teraz będziemy współpracować też w innych dziedzinach - mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.


- Cieszy, że firma, która też w nazwie ma "Łomża", która utożsamiana jest z naszym miastem widzi potrzebę wspierania inicjatyw miejskich. Jesteśmy po wstępnych rozmowach i przedstawione propozycje przez browar Łomża są naprawdę imponujące, bo w następnym roku mamy wstępne deklaracje zaangażowania się w obchody Dni Miasta czy Gościniec Łomżyński - mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.Jesteśmy gotowi do współpracy - zapewnia Michał Szabłowski ze spółki Van Pur.

- Chcemy nadal sponsorować i rozwijać sport łomżyński, jak również wszelkie inicjatywy, które się pojawiają, jak chociażby obchody 50-lecia MPK, które niedawno miały miejsce. Także jesteśmy w pełni zaangażowani i deklarujemy naszą obecność ze wsparciem z naszej strony - mówi Michał Szabłowski.
Na razie udział marki "Łomża" zaplanowano w trzech dużych wydarzeniach w przyszłym roku: Dniach Miasta, Gościńcu Łomżyńskim i zorganizowanej przez Van Pur plenerowej imprezie w wakacje.

| red: wsz

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

O kobietach… dla kobiet… na Dzień Kobiet!


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok