Radio Białystok | Wiadomości | VII Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami - spotkania online z ekspertami

VII Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami - spotkania online z ekspertami

autor: Michał Buraczewski

26.11.2020, 11:25, akt. 11:32

Rozpoczęły się VII Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Wydarzenie to organizuje Fundacja Aktywizacja w Białymstoku.

Fotolia.com
Fotolia.com

W tym roku z powodu pandemii nie będzie można spotkać się z uczestnikami targów osobiście. Zaplanowano za to spotkania online z ekspertami i działaczami społecznymi. W piątek (27.11) osoby niepełnosprawne będą mogły konsultować się z ekspertami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - mówi rzeczniczka podlaskiego ZUS-u Katarzyna Krupicka.


W wydarzeniu 27 listopada w godzinach od 10:00 do 12:00 weźmie udział Zakład Ubezpieczeń Społecznych. W trakcie trwania spotkania online osoby z niepełnosprawnością będą mogły nawiązać kontakt z potencjalnym pracodawcą oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy. (...) Będzie również dostępny specjalista, który udzieli wszelkich informacji o zasadach zawieszalności świadczeń w przypadku pracujących rencistów - mówi rzeczniczka podlaskiego ZUS-u Katarzyna Krupicka.


Aby wziąć udział w targach, trzeba otrzymać link do platformy - dlatego najpierw należy skontaktować się z Fundacją Aktywizacja poprzez e-mail: bialystok@aktywizacja.org.pl lub telefonicznie pod numerem 509 662 672.

| red: maj

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Niektórzy przedsiębiorcy mają jeszcze kilka dni na złożenie wniosku o zwolnienie z opłacania składek ZUS

25.11.2020, 13:45

Na złożenie wniosku zostało już tylko kilka dni. Do poniedziałku (30.11) mają czas przedsiębiorcy z branży turystycznej, estradowej i wystawienniczej by ubiegać się o zwolnienie z opłacania składek. Jak informuje rzeczniczka Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Białymstoku Katarzyna Krupicka, chodzi o należności za lipiec sierpień i wrzesień.


Zasiłek opiekuńczy przysługuje także pracownikom służby zdrowia

23.11.2020, 18:48

Z zasiłku opiekuńczego mogą skorzystać także pracownicy służby zdrowia. Informuje o tym Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.


ZUS przypomina swoim dłużnikom o możliwości ubiegania się o ulgi z Tarczy antykryzysowej

22.11.2020, 14:12

Prawie 7,5 tys. podlaskich przedsiębiorców zalega z opłacaniem składek. ZUS rozsyła o tym informacje zarówno elektronicznie, jak i za pośrednictwem poczty.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Antonia na Podlasiu" Agnieszki Panasiuk

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok