Radio Białystok | Wiadomości | Różne gatunki muzyki elektronicznej i basowej na Up To Date Festival 2021 [zdjęcia]

Różne gatunki muzyki elektronicznej i basowej na Up To Date Festival 2021 [zdjęcia]

autor: Monika Kalicka, Olga Gordiejew

3.09.2021, 09:33, akt. 5.09.2021, 10:00

Jedna z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce - Up To Date Festival - rozpoczęła się w piątek (3.09) wieczorem. Usłyszymy różne gatunki muzyki elektronicznej. Na sześciu scenach wystąpi kilkudziesięciu artystów.

Up To Date Festival 2021, fot. Monika Kalicka
Up To Date Festival 2021, fot. Monika Kalicka


0:00
0:00
Różne gatunki muzyki elektronicznej i basowej na Up To Date Festival 2021 - relacja Moniki Kalickiej | Pobierz plik.


Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

Podczas Up To Date Festival prezentowane są różne gatunki muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc.

Od kilku lat domem festiwalu są kryte parkingi Stadionu Miejskiego. To tam ulokowano sceny: Beats. Scena Jelenia, Pozdro Techno i Czwarta Scena Czwórki oraz Centralny Salon Ambientu. Po raz kolejny muzyka wypełni też barokowe wnętrza Auli Magna Pałacu Branickich, gdzie odbędzie się koncert zamknięcia tegorocznej edycji. Uczestnicy trzy festiwalowe dni kończyć będą podczas imprez w klubie FOMO.

W trakcie białostockiego wydarzenia wystąpią m.in: Adiel, Afra, Animistic Beliefs Live, Avtomat, Bartosz Kruczyński Live, Belmondawg, Beniovska, Błażej Malinowski, Blu Terra Live, Changsie, Cignol live, DJ Mell G, DJ Python, DJRUM b2b Simo Cell, Evigt Mörker live, Former, Gadi Sassoon live, Hałastra, HARPER, Laura BCR, Loefah, Młody Dzban, Neel, Olivia, Oscar Mulero, Pejzaż (Hybrid Set), Piernikowski, Posij, Privacy, RAU DJ Set, Ribé live, Roza Terenzi, Sansibar live, Satl, Shackleton live, Shifted Live, Simone Giudice live, SK.EIN, Spectribe, Tim Reaper, Umwelt & Efrén Mur Live AV „Subersive Territory”, Vril ambient live set, Vril live, wh0wh0, Young Majli, Zdechły Osa.

Organizatorzy wracają z akcją 50+ na festiwalu Up To Date. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, by pokolenie, którego młodość przypadła nieco wcześniej, mogło również dotknąć tej kultury muzycznej. Każda osoba mająca powyżej 50 lat może uczestniczyć za darmo w wydarzeniach festiwalowych mających miejsce na Stadionie Miejskim - wystarczy dowód osobisty i potwierdzenie szczepienia w aplikacji mObywatel lub wydruk z profilu pacjent.gov.pl.

Powraca również pocztówkowy kramik UTDF "Wyślij Pocztówkę do Babci". Już po raz czwarty prosto z Festiwalu będzie można pozdrowić babcię, dziadka, mamę czy tatę, wysyłając do nich pocztówkę.

Up To Date Festival jest organizowany od 2010 roku. Każdego roku, od ponad dekady odwiedza go ok. 10 tys. gości. Szczegółowe informacje o festiwalu są dostępne na stronie uptodate.pl.

| red: mak, maj


PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Up To Date Festival 2021 !pod powierzchnią!

25.08.2021, 17:42

To nie fejk: "Badania pokazują, że za pomocą Uptodate można skrócić czas hospitalizacji pacjenta" (patrz zdjęcie).
Dwa doktory Jędrzej Dondziło i Cezary Chwicewski, jak cała hałastra, bez młodych dzbanów, przypełzną więc dziś !pod powierzchnie! niczym pythony i spojrzymy na pejzaż pełen miodo-muzo-dajnych pszczół i tylko jednej zdechłej osy :) na Up To Date Festival Ps. Połączmy się też z Panem Zygmuntem., 50+, który wchodzi na fest za fri i zapytamy czy jego siostrzeniec Cinek już nieco spoważniał.


W pierwszy weekend września w Białymstoku odbędzie się Up To Date Festival

21.08.2021, 07:24

Kolejna edycja jednej z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce - Up To Date Festival - odbędzie się w pierwszy weekend września (3-5.09).


Z powodu remontu budynku mural "Wyślij pocztówkę do babci" zniknie na dwa lata

25.04.2021, 10:02

Lubiany przez białostoczan mural "Wyślij pocztówkę do babci" może zniknąć z wieżowca przy ul. Skłodowskiej nawet na dwa lata. Tyle może potrwać remont budynku, związany z koniecznym dociepleniem, a to jest równoznaczne z zakryciem malowidła.

ZNAJDŹ NAS

Jawor – u źródeł kultury

REKLAMA
OiFP KONCERT DYPLOMANTÓW

REKLAMA
NieTeatr ZALIA

REKLAMA
OiFP DYPTYK WIELKANOCNY: VIA CRUCIS/CAVALLERIA RUSTICANA


© florisvis - fotolia.com
BIAŁYSTOK
22.03.2023, 18:42, akt. 23.03.2023, 09:35

W czwartek w Białymstoku zawyją syrenyfot. Paweł Wądołowski
ŁOMŻA
22.03.2023, 20:41, akt. 20:43

Festyn Szkół Zawodowych w Łomży

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok