Radio Białystok | Wiadomości | Z powodu choroby pracowników zmieniły się zasady składania dokumentów w białostockim MOPR

Z powodu choroby pracowników zmieniły się zasady składania dokumentów w białostockim MOPR

autor: Grzegorz Pilat

18.01.2022, 17:12, akt. 17:58

W związku z falą zachorowań wśród pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku zmieniły się zasady składania dokumentów w tej instytucji.

fot. Joanna Szubzda
fot. Joanna Szubzda


Dotyczy to m.in. osób, które chcą osobiście złożyć wniosek o dodatek osłonowy. Do odwołania dokumenty można składać wyłącznie po wcześniejszej rejestracji wizyty.


- W związku z liczną absencją chorobową pracowników działu świadczeń rodzinnych przy ul. Klepackiej od 17 stycznia 2022 r. do odwołania będą przyjmowani wyłącznie interesanci, którzy celem złożenia wniosku o świadczenia i dodatki, w tym również o dodatek osłonowy, dokonali internetowej rezerwacji wizyty w MOPR na konkretny dzień i godzinę. Można też umawiać się telefonicznie - informuje kierownik działu świadczeń rodzinnych MOPR Halina Pietrzykowska.


Wizyty można rezerwować z tygodniowym wyprzedzeniem.


- To sytuacja przejściowa. Taki stan nie będzie trwał wiecznie. Ponadto na złożenie wniosku jest czas do końca października. Nie trzeba tych dokumentów składać w styczniu, lutym bądź marcu - dodaje Halina Pietrzykowska.


Dokumenty można też przesłać pocztą tradycyjną lub wrzucić do skrzynki podawczej w dziale świadczeń rodzinnych przy ul. Klepackiej lub w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku przy ul. Malmeda.


| red: zmj

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Białostoczanie składają wnioski o przyznanie dodatku osłonowego

12.01.2022, 07:18

W ciągu tygodnia ponad 700 białostoczan złożyło wnioski o przyznanie dodatku osłonowego. To specjalne świadczenie w wysokości od 400 do prawie 1,5 tys. zł rocznie dla najuboższych, których szczególnie dotykają rosnące ceny.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
Nie Teatr


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok