Radio Białystok | Wiadomości | Wiadomości - Wypadek na skrzyżowaniu Branickiego i Miłosza w Białymstoku. Dziecko w szpitalu
Dziecko trafiło do szpitala po wypadku na skrzyżowaniu ulic Miłosza i Branickiego w Białymstoku. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów.
Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że jeden z kierowców wjechał na czerwonym świetle. Wszyscy kierowcy są trzeźwi.
W miejscu wypadku - to skrzyżowanie ulic Miłosza i Branickiego - są utrudnienia w ruchu.
| red: bs